Aura – Horoskop partnerski
Magia kolorów, a wpływ na nasze życie
17 grudnia 2017
Horoskop baran 2018
28 grudnia 2017

Aura

Aura to grecki wyraz oznaczający powietrze. Jest to nasza osobista energia, złożona z cząstek elektromagnetycznych promieniujących z ciała wieloma warstwami. Takie pola energetyczne posiada każda żywa istota. Aura jest naszą życiową energią. Rysuje ona stan ciała, umysłu i duszy. Aura mieni się wieloma kolorami, które zmieniają się w zależności od nastroju, myśli i naszych uczuć.

Czytanie własnej aury pozwala nam zrozumieć samych siebie i nawet poznać swoją przyszłość. Jeśli umiemy dostrzegać aury innych osób, będziemy mogli wiedzieć, co zamierzają względem nas, przez co nasze decyzje będą bardziej trafne.

Jeśli znasz dominujący kolor swojej aury, jesteś w stanie zmienić siebie lub swoją energię na ta, która oczekujesz. Możesz odkryć swoje ukryte pragnienia i wpływać na nie, możesz zmienić swoje cele, swoje negatywne cechy charakteru.

Aurę opisywali indyjscy oraz chińscy mistycy już 4 tysiące lat p.n.e., nazywali ją PRANĄ i CZI. Od VI wieku p.n.e. W starożytnym Egipcie w połączeniu koloru i ludzkiego pola elektromagnetycznego uzdrawiano. Aurę potrafi widzieć wiele osób. W przeszłości najsłynniejszym był Nostradamus, który twierdził, że widzi energie ludzkie.

Ludzka aura od tysięcy lat fascynowała lekarzy i naukowców. Pierwszą osobą, której udało się sfotografować aurę w latach 90 XIX wieku, był serbski inżynier Nikola Tesla. Po nim dokonali tego w latach 30 XX wieku Ciemion i Walentyna Kirlianowie, od których nazwano technikę fotografią kirlianowską. W 1980 roku wynalazca Guy Coggins opracował technikę rejestracji obrazu aury.

Kolory aury

Kolory aury tworzą wibracje energii, wirujące cząstki emitowane przez ładunek elektromagnetyczny twego pola energetycznego. Określają one twoje utajnione pragnienia, plany na przyszłość i cele do realizacji. W aurze najczęściej zauważalnych jest dziesięć podstawowych kolorów.

Fioletowy- wyobraźnia, rozwój duchowy

Lawendowy- tajemniczość, łagodność

Turkusowy- Inspiracja, ideały

Błękitny- Intuicja, wrażliwość

Seledynowy- wolność, współczucie

Zielony- rozwój, równowaga, ambicja

Pomarańczowy- twórczość, oryginalność

Żółty- optymizm, jasność umysłu

Czerwony- siła, pasja, działanie

Różowy-Miłość, romantyczność, tęsknoty

Ukryte pragnienia – kolory aury

Fioletowy- przebudzenie duchowe

Lawendowy- Bezwarunkowa miłość

Turkusowy- Zmiana stylu zycia

Błękitny- Znalezienie swego prawdziwego powołania

Seledynowy- Przygoda

Zielony- prestiż/ sława

Pomarańczowy- podróże/ zabawa

Żółty- niezależność

Czerwony- sukces finansowy

Różowy- nowa miłość/ partnerstwo