Horoskop 2017 – Horoskop partnerski

Horoskop 2017


Już od wieków wierzono, że gwiazdy mają szczególny wpływ na nasze życie. Każda z nich zwiastuję inne wydarzenia i obdarza nas swoją niepowtarzalną energią. Dziedzina astrologii pozwala przewidzieć jaki układ planet będzie miał miejsce w danym czasie dla poszczególnych znaków zodiaku i dzięki temu pozwala Ci poznać swoją najbliższą przyszłość. Zastanawiasz się czy najbliższy rok będzie dla Ciebie dobry? Sprawdź jakie nowe wyzwania czekają na Ciebie i na Twoich bliskich. Dowiedz się między innymi jak będzie wyglądało Twoje życie osobiste, zdrowie czy finanse oraz praca. Zobacz co gwiazdy oraz układy planet przygotowały dla Ciebie na nadchodzący rok!

Horoskop 2017 BARAN

Przed Tobą znacznie spokojniejszy okres. Saturn dostał z Twojej energii chyba już wszystko co potrzebował w czasie pobytu w opozycyjnym znaku Wagi w ostatnich latach. Teraz jest czas odpoczynku i radości z tego co udało Ci się uzyskać i wypracować sobie w ostatnim czasie. Będziesz mieć okazję osiedlenia się gdzieś na dłużej i odnalezienia swojego miejsca na ziemi.

Praca
W końcu będziesz zadowolony z siebie. Stanowisko jakie posiadasz może okazać się tym właściwym. Jeśli wcześniej założyłeś swoją firmę, zacznie ona teraz odnosić sukcesy.

Miłość
Bardzo prawdopodobne, że jesteś już po rozwodzie, lub po zmianie długoletniego związku w trochę inną relację. Teraz los ma dla Ciebie dobre karty. Poznasz co to znaczy prawdziwa miłość i szczęście.

Zdrowie
Ustąpią uciążliwe bóle głowy i kręgosłupa. Skoki ciśnienia, z jakimi zmagałeś się ostatnio również przestaną Ci zagrażać. Aby utrzymać pozytywne zmiany, skorzystaj z nauczki jaką przyniosły Ci minione lata i regularnie badaj się i nie zapomnij o stosowaniu odpowiedniej profilaktyki.

Horoskop 2017 BYK

Nadchodzący rok to czas wielkich zmian dla Ciebie. Saturn z opozycyjnego znaku Skorpiona wystawi Cie na kilka ważnych testów. Wyostrzy Twoją ambicję i zapragniesz odnieść sukces w każdej dziedzinie życie. Czekają Cie teraz rok w trakcie którego bardzo się postarasz, a nagroda jaką otrzymasz na końcu będzie warta włożonego w nią wysiłku.

Praca
Powoli ale skutecznie będziesz rozwijał swoją karierę. Czeka Cie możliwość awansowania, ale niestety będzie się to łączyło z większą ilością pracy. Możliwe, że będziesz musiał skończyć jakiś etap edukacji, lub pomyśleć nad kolejnymi specjalizacjami, dyplomami i tytułami naukowymi.

Miłość
Byki w 2017 roku będą angażować się w związki, które będą od nich wymagać ogromnej odpowiedzialności i odpuszczenia sobie części własnych pragnień na rzecz drugiej osoby. Będą wymagały poświęcenia. Czekają Was lata, w których spontaniczność i rozrywkę trzeba będzie sobie darować. Sporo młodych Byków właśnie do września 2017 roku pomyśli nad założeniem rodziny.

Zdrowie
Saturn w znaku Skorpiona sprawi, że często będzie Ci brakowało sił witalnych. Będziesz zmuszony spieszyć się i pracować ponad własne siły. Stale zmęczony, zestresowany i senny, będziesz miał wrażenie, że życie Cię nie oszczędza. Pojawią się bóle kręgosłupa i kłopoty ze snem oraz zdrowiem psychicznym. Ze wszystkim poradzisz sobie jednak, jeśli zrozumiesz, że najważniejsze to dobry sen i odpoczynek.

Horoskop 2017 BLIŹNIĘTA

Niestety, Saturn nie będzie w sprzyjającym dla Ciebie kwinkunksie. W ubiegłych latach władca pierścieni wspierał Cię dobrą energią oraz trygonem ze znaku Wagi, pomagał Ci zmierzyć się z przeciwnościami Losu. Ofiarował Ci wytrwałość w działaniu i cierpliwość. Niestety teraz, w roku 2017 będzie oczekiwał od Ciebie rozliczenia z podjętych w ubiegłym roku decyzji i sprawdzał, czy udało Ci się doprowadzić wszystkie sprawy do końca. Ostrzegamy, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek ulgi. Jeśli będziesz sam ze sobą szczery to wszystko się ułoży.

Praca
Możesz uświadomić sobie, że nie jesteś zadowolony ze swojej zawodowej ścieżki. Będziesz miał wrażenie, że to czym się zajmujesz nie ma nic wspólnego z Twoimi pasjami a jedynie robisz to tylko dla zysków. Nie chętnie będziesz chodził do pracy. Całe szczęście okaże się, że zmiany wciąż są możliwe i dzięki wparciu kilku osób wkroczysz na właściwą ścieżkę i odnajdziesz spokój.

Miłość
Saturn działa na Ciebie także i w sprawach uczuciowych. Mogą pojawić się w Twoim życiu znajomości, na które musisz uważać. Możesz czuć się kontrolowany, ograniczany a nawet wręcz prześladowany. Twój układ partnerski może niespodziewanie zacząć Cie męczyć. Kwinkunks Saturna do Twojego znaku może również spowodować problemy z przekraczaniem norm moralnych i obyczajowych co objawi się romansem z kimś kto jest już zajęty.

Zdrowie
Możesz skarżyć się na ból kolan i stawów. Do tej pory gibki i wygimnastykowany, prawdopodobnie zaczniesz narzekać na strzykanie w kościach. Uciążliwe będą również drobne kamyki lub piasek w nerkach. Nic jednak poważniejszego Ci nie grozi.

Horoskop 2017 RAK

W 2017 roku powinieneś postarać się poukładać swoje życie. Sprzyjający trygon Saturna ze znaku Skorpiona oddziałuję na Ciebie bardzo pozytywnie i dodaję energii. Będziesz nareszcie dostrzegać możliwości jakie pojawią się w Twoim życiu, w końcu uwierzysz w siebie i we własne siły. Twoje kompleksy całkowicie znikną.

Praca
Możesz liczyć na niezwykle sprzyjające okoliczności. Ktoś uznany dostrzeże oraz doceni Twoje kompetencje i pracowitość. Masz ogromne szanse na awans na gruncie Twojej działalności zawodowej. Poszukujące Raki będą śmiało aplikować na swoje swoje wymarzone stanowiska, szczęście Wam sprzyja!

Miłość
To doskonały rok aby zaplanować ślub. Jeżeli natomiast nie masz swojej drugiej połówki to już wkrótce poznasz kogoś, kto może okazać się być tym właściwym. Odważnie możesz robić przymiarki do zakładania rodziny, planowania dzieci lub też przeprowadzenia się do większego mieszkania. Teraz Twoje wspólne zamieszkanie z partnerem tylko Was zbliży do siebie.

Zdrowie
Pomimo jakiś drobnych problemów zdrowotnych, pojawi się czas kiedy będziesz cieszyć się lepszą kondycją psychiczną i fizyczną. Możesz liczyć na to, że Wszechświat dostarczy Ci wystarczającą ilość zasobów energetycznych, abyś z powodzeniem realizował siebie i swoje plany.

Horoskop 2017 LEW

Niestety, aż do września 2017 roku Saturn będzie w kwadraturze z zodiakalnym Lwem. Nie zwiastuje to dobrego okresu w Twoim życiu. Czekają Cie trudne reformy i rozstania . Będziesz zmuszony nieco spuścić z tonu i obniżyć swoje wymagania. Sposób życia do jakiego przywykłeś oraz lubiane otoczenia, które są Ci potrzebne, mogą już wkrótce nie być tak łatwo dostępne.

Praca
Będziesz zmuszony ostro się postarać, aby zatrzymać swoją zawodową pozycję. Wokół Ciebie będzie dużo konkurencji, która zapragnie wykazać, że we jest lepsza od Ciebie i bardziej nadaję się na Twoje stanowisko. Możesz poczuć się zestresowany i postawiony na drugim planie, z czym nie będziesz w stanie się pogodzić. Przed Tobą trudne sytuacje, ale musisz przez nie przebrnąć.

Miłość
Relacje z Twoim partnerem nieco się ochłodzą. Przed Tobą wszelakie próby i walka o to, aby Wasza relacja szła w dobrym kierunku. Jest spore prawdopodobieństwo, że przebrniesz przez te sytuację zwycięsko, jeśli tylko postawisz na cierpliwość i nie poddasz się zbyt łatwo.

Zdrowie
Jeśli chodzi o zdrowie to będziesz odczuwał niewielkie problemy związane z nerwobólami w klatce piersiowej. Aby upewnić się, że jest to tylko spowodowane nerwami i stresem, koniecznie przebadaj odcinek piersiowy kręgosłupa i rób sobie kontrolne badania EKG.

Horoskop 2017 PANNA

Nie musisz się przejmować tym, że nie do końca wszystko będzie się układało tak jak tego chcesz. Saturn w układzie ze znakiem Skorpiona pomoże Ci przebrnąć przez wszelkie problemy. Przed Tobą korzystny okres właściwie we wszystkich dziedzinach życia. Będziesz Panno bardziej przenikliwa ale i zdecydowana. Odkryjesz czego tak na prawdę potrzebujesz i bez zwątpienia będziesz podążać wybraną przez Ciebie drogą. Nadchodzący rok 2017 nauczy Cię konsekwentnego działania i systematyczności. Masz ogromną szansę spełnić swoje marzenia i wreszcie osiągnąć to na co tak długo pracowałeś.

Praca
Nigdy nie narzekałaś na stagnację w pracy ale w nadchodzącym roku będziesz mogła dosłownie przebierać w ofertach. Na rynku pracy jesteś teraz i jeszcze długo pozostaniesz na bardzo mocnej pozycji. Twoje umiejętności i zaangażowanie zostaną szybko zostaną dostrzeżone.

Miłość
Bardzo prawdopodobne, że w Twoim związku wreszcie zapanuję równowaga. Nie przejmuj się więc zbytnio jakimiś drobnymi sprzeczkami bo one nie będą miały większego wpływu na trwałość Twojego związku. Mimo wszystko na duże rewolucje i wielkie zmiany musisz nieco poczekać.

Zdrowie
Do września 2017 roku masz szansę na wyleczenie swoich wszelkich przewlekłych chorób z którymi męczysz się od dłuższego czasu. Wyleczysz wszystkie zęby, zwrócisz większą uwagę na Twoją kondycję fizyczną a być może nawet postanowisz skorzystać z jakiś zabiegów upiększających.

Horoskop 2017 WAGA

Wreszcie nadchodzi dobry czas, po ciężkich i trudnych latach, w trakcie których byłaś zmuszona uczyć się odpowiedzialności, systematyczności i oszczędzania. Czeka Cie okres odzyskiwania optymizmu i szczęścia z życia. Wkroczysz na lepszą i łatwiejszą drogę w swoim życiu.

Praca
W 2017 roku będziesz zbierać owoce tego co udało Ci się wypracować w ostatnim czasie. W najbliższych latach czeka Cie spora ulga, ponieważ najważniejsze sprawy zostały już zostały rozwiązane. Nikt nie będzie mieć do Ciebie żalu, jeżeli wykorzystasz teraz znajomości jakie udało Ci się zdobyć w poprzednich latach. Miłość
To będzie dobry czas w sferze uczuć. Po trudnych miłosnych bojach będziesz teraz potrzebować przede wszystkim stabilizacji. W 2017 roku skupisz się na związkach, które nie będą Cię psychicznie wykańczać a pomogą odzyskać harmonie i radość z życia.

Zdrowie
W ostatnich latach Twoje zdrowie pozostawiało wiele do życzenia. Teraz jest dobry czas na regenerację, odpoczywanie i relaksowanie się w miłym otoczeniu. Poczujesz, że od nowa narasta w Twoje dobra energia i siły, które ostatnio utraciłaś.

Horoskop 2017 SKORPION

Przed Tobą bardzo trudne zadanie do wykonania. Do września 2017 roku gościć będziesz u siebie planetę wymagającą, surową, ale także sprawiedliwą, zatem jeśli tylko się postarasz, to korzyści będą ogromne. Oczekuj bardzo istotnych lat, w czasie których możesz pokazać na co Cie stać. Nie pozwól aby ta szansa Cie minęła, druga taka szybko się nie pojawi. Teraz Twoja i tak świetna intuicja będzie w świetnej formie.

Praca
Bardzo prawdopodobne, że to właśnie teraz otrzymasz propozycję by przejąć jakieś ważne i odpowiedzialne stanowisko. Przed Tobą kierowniczy, dyrektorski a w najgorszym razie menedżerski stołek. Nie dane Ci będzie oczekiwać spokoju, na odpoczynek przyjdzie nieco poczekać. Praca i kariera zawodowa pochłonie większość Twojego życia. I dobrze, wykorzystaj ten czas!

Miłość
Niestety, przez to, że Twoje sprawy zawodowe pochłoną Cie bez reszty, Twoja druga połowa będzie czuła się zaniedbywana. Jednakże dzięki dobrej organizacji czasu, nie będziesz miał problemu z tym, żeby obie te sfery życia ze sobą współgrały. Możliwe, że Los obdarzy Cię do września 2017 roku potomstwem, a jeżeli masz już swoje lata, niespodziewanie możesz zostać babcią lub dziadkiem.

Zdrowie
Czeka Cie spory wysiłek psychiczny ale również i fizyczny. Musisz być bardzo ostrożny, aby nie przeciążyć organizmu. Pamiętaj o badaniach kontrolnych i staraj się prowadzić zdrowy tryb życia.

Horoskop 2017 STRZELEC

Musisz być cierpliwy, Saturn przygotował dla Ciebie w nadchodzącym roku wiele skomplikowanych sytuacji. Przed Tobą lata wyzwań i walki z samym sobą oraz przeciwnościami losu. Niestety część z Was, którzy urodzili się w znaku Strzelca będzie bardzo narzekać i nie będzie potrafiła odnaleźć się w tej sytuacji. Nie poddawajcie się. Musicie zrozumieć, że to wszystko ma głębszy sens i cel, który niebawem zrozumiecie.

Praca
Będziesz bardzo ciężko pracował i dawał z siebie wiele a będziesz czuł, że nie nikt tego nie docenia Nie narzekaj jednak zbytnio. Będziesz zmuszony przetrwać jakoś ten kryzys zawodowy a dodatkowe zajęcia czy praca po godzinach poprawią nieco Twoje finanse.

Miłość
To nie będzie czas dla podbojów i powodzenia u płci przeciwnej. Twój związek może przechodzić kryzys i załamanie wspólnych wartości. Jednak dzięki zdrowemu rozsądkowi, będziesz wiedział jak właściwie rozwiązać tą sytuację. Saturn nie przepada za gorącymi i gwałtownymi ruchami. Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu relacji, pamiętaj o tym.

Zdrowie
Nawet dość młode Strzelca poczują nieustający bieg czasu. Zrozumiesz, że czas ekstremalnych sportów minął bezpowrotnie i powinieneś bardziej na siebie uważać.

Horoskop 2017 KOZIOROŻEC

Twój patron i opiekun Twojego znaku jest z wizytą w znaku Skorpiona. To korzystny układ. Uaktywnią się różnego rodzaju korzyści, na które do tej pory nie miałeś co liczyć. Wiele spraw się ustabilizuję. W końcu wyczekiwane latami wydarzenia zaczną gościć w Twoim życiu.

Praca
Przed Tobą wyjątkowo udany rok. Trud i wysiłek jaki włożyłeś przez te wszystkie lata w swoją pracę, w końcu zaprocentuję. Powinieneś poważnie pomyśleć o założeniu firmy bo taka sytuacja ma bardzo duże szanse powodzenia. Odważ się! Bo wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Miłość
Czeka Cie powodzenie u płci przeciwnej. Wokół Ciebie zjawi się dużo nowych osób, które będą chciały się z Tobą związać. U Koziorożców związanych węzłem małżeńskim uczucie będzie się mocno rozwijać i rozpali się na nowo.

Zdrowie
Twoje samopoczucie będzie coraz lepsze. Saturn w znaku Skorpiona doda Ci energii, a nawet seksapilu. Po dawnych kontuzjach i urazach nie pozostanie nic. Nawet starsze Koziorożce, mające problemy z kręgosłupem mogą wstać z łóżka bez żadnego problemu.

Horoskop 2017 WODNIK

Będziesz teraz zmuszony poznać co oznacza samotność, jednak dzięki temu nauczysz się samodzielności. Spokojna praca w skupieniu i ciszy powinna da oczekiwane efekty. Saturn będzie tworzył pełną prób i testów kwadraturę z Twoim znakiem, aż do września 2017 roku, dlatego też musisz być gotowy na to, że nic nie będzie Ci przychodzić łatwo. Saturn będzie od Ciebie wymagał dużego zaindagowania w każdą sprawę jaka pojawi się w Twoim życiu.

Praca
Któż mocno Ci pozazdrości dotychczasowych sukcesów i będziesz zmuszony do walki z zakulisowymi działaniami pewnych osób w miejscu pracy. Finansowo także nie będzie się przelewać, ale jeżeli odpowiednio zagospodarujesz swoimi środkami, jest szansa, że do września 2017 roku przetrwasz bez długów.

Miłość
Niestety niektóre z Was w nadchodzących latach spotka się ze swoimi współmałżonkami w sądzie, w sprawie rozwodu. Saturn sprawi, że iluzja związana z pomyłkami uczuciowymi nagle zostanie dostrzeżona. Jeśli przez lata rodził się w Was niepokój związany z podejrzeniem, że doszło do sercowej pomyłki, to teraz niestety okaże się to oczywiste. Tym, którzy faktycznie są sobie pisani, ten układ planet przyniesie wzmocnienie związku.

Zdrowie
Na życiową formę i energię niestety nie masz co liczyć. W nadchodzących latach musisz nauczyć się oszczędnie gospodarować swoimi siłami. Nie przemęczaj się, bo może się okazać, że sobie z nimi nie poradzisz. Saturn w kwadraturze do Twojego znaku zaleca Ci szczególną dbałość o siebie i swoją kondycję.

Horoskop 2017 RYBY

Czeka Cie niesamowity okres w życiu, który da Ci stabilizację i radość z wielu spraw. Dla swojego otoczenia staniesz się tajemnicza i intrygująca, a ludzie sami będą chcieli spędzać z Tobą czas. Przed Tobą udane lata. Trygon Saturna, który przebywa w wodnym znaku Skorpiona będzie działał na Ciebie bardzo pobudzająco. To, czego nie udawało się zdobyć latami, nagle okaże się być tuż obok. W 2017 roku możesz liczyć na przychylność urzędów, sądów i komisji lekarskich.

Praca
Masz bardzo dużą szansę na zmianę pracy, na taką o jakiej marzysz od dawna. Teraz jesteś silna i dobrze poradzisz sobie z rozmowami kwalifikacyjnymi.

Miłość
Przed Tobą doskonały okres na zakładanie rodziny, staranie się o potomstwo i nowe mieszkanie. Twoje uczucia będą mocne i odwzajemnione i jeżeli przyjdzie Ci do głowy stanąć na ślubnym kobiercu, będzie to dobry pomysł. Samotne Ryby mają dużą szansę aby poznać miłość swojego życia, miejcie oczy szeroko otwarte!

Zdrowie
Poczujesz się pełna energii. Twoje siły życiowe będą wzrastać. Trygon Saturna ze znaku Skorpiona pomoże Ci stanąć na nogi nawet kiedy Twoje zdrowie ostatnich latach miało poważny kryzys.