Horoskop baran 2018 – Horoskop partnerski
Aura
17 grudnia 2017
Horoskop Byk 2018
28 grudnia 2017

Horoskop baran 2018

HOROSKOP BARAN

Ponieważ jesteś urodzony w znaku marcowym, jesteś osobą odważną i pewną siebie. Jednak czasami chcesz wszystko na siłę i szybko.

Horoskop na 2018 rok przewiduje, że z powodu obecności Słońca w Twoim domu Astrologicznym, domu edukacji, Twoją główną cechą charakteru będzie inteligencja. Chęć poznania nowego, nauczenia się nowych rzeczy, poznania nowych fascynacji, zainteresowań.

Obecność Wenus w domu finansowym da Ci życie w luksusie. Twoim przeznaczeniem w tym roku będzie kierować planeta Jowisz, która sprawi, że będziesz bardziej szczęśliwszy, i zwrócić swoją uwagę także na duchową stronę twojego życia.

Saturn spowoduje, iż będziesz pracowity, co przyniesie pozytywne rezultaty. Obecność Merkurego sprawi, iż będziesz dążył uparcie przed siebie, w zamierzonych celach. Będziesz silny psychicznie i fizycznie, choć mimo wszystko do końca nie będziesz zadowolony z tego co masz.

Rodzina

Ze względu na obecność Merkurego w drugim domu astrologicznym, liczba członków rodziny domu może się zwiększyć. W twoim domu może pojawić się dziecko, a może nowa narzeczona/y?.

W 2018 roku będziesz robił bardzo wiele dla dobra swojej rodziny. Nie będziesz się wahać, gdy przyjdzie wydać jakieś pieniądze na ważne rzeczy.

Mimo wszystko, ze strony niektórych członków rodziny, możesz odczuć ich niechęć do Ciebie. Ich zachowanie może być niemiłe, dlatego staraj się nie wchodzić z butami w ich problemy, i czasami warto przemilczeć pewne sprawy.

Zdrowie

Obecność Merkurego w pierwszym domu, może spowodować iż w pewnym momencie może być chwilowe załamanie zdrowia. Uważaj na zatrucia pokarmowe, unikaj zbędnych podróży, bo twoje zdrowie może być w tarapatach.

Miłość

Jeśli chodzi o relacje, będzie dość ciekawie. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, może pojawić się problem w partnerstwie. Z powodu drobnych nieporozumień może wystąpić okres burz i nieporozumień. Małe niespełnione obietnice przez twojego partnera, mogą wprowadzić się w zażenowanie i złość. Jeśli jesteś sam będziesz mieć bardzo duże powodzenie, więc na horyzoncie będzie możliwy romans lub związek. To już będzie zależeć od Ciebie.

Praca

Z powodu obecności Saturna w siódmym domu astrologicznym, będziesz mieć duże możliwości rozwoju zawodowego w tym roku. W tym roku możesz odnieść wielki sukces zawodowy. Staraj się wykorzystywać szanse, jakie będą niosły gwiazdy dla Ciebie. By odnieść sukces ważne będą też twoje decyzje w biznesie.

Uważaj na współprace z innymi. Jeśli będziesz w stanie cos zrobić sam, rób to sam. Jeśli jednak nie będziesz umiał sobie sam z jakaś kwestią poradzić, warto ostrożnie podchodzić do partnerstwa w biznesie.

Uważaj na fałszywe obietnice innych. Słowo wypowiedziane przez innych niekoniecznie jest prawdziwe, lub niekoniecznie zostanie dana obietnica spełniona przez daną osobę.

Pomimo tego wszystkiego masz bardzo duże szanse na sukces zawodowy.

Finanse

Z powodu tranzytu Jowisza w domu bogactwa, ten rok będzie mieć w sobie elementy wzrostu, ale również i chęci oszczędzania.

Możesz otrzymać korzyści majątkowe, w postaci spadków, przepisania czegoś na ciebie, czy innych niezapowiedzianych dostaw pieniędzy.

Uważaj jednak na straty finansowe, z dziwnych, niezapowiedzianych przyczyn. Spróbuj unikać ryzykownych decyzji, szczególnie tyczy się to hazardu, czy gier losowych.