Horoskop Bliźnięta 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Byk 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Rak 2018
28 grudnia 2017

Horoskop Bliźnięta 2018

HOROSKOP BLIŹNIĘTA

Mając w zanadrzu planetę Merkury, jesteś z natury osobą o wysoko rozwiniętym intelekcie. Możesz poradzić sobie z sytuacjami, które są trudne dla innych. Masz wysokie umiejętności komunikacji społecznej.

Jesteś pracowity, choć czasami błądzisz i szukasz cały czas nowych rozwiązań.

W tym roku będziesz przybierał cechy, osoby bardziej oszczędnej, ale starającej się mimo wszystko usiedzieć na stałym, jednym miejscu.

Rodzina


Będzie to dość pozytywny rok dla spraw rodzinnych. Jednakże z powodu zachowania niektórych członków rodziny możesz zostać urażony. Znajdą się koło ciebie ludzie, którzy nie będą Cię rozumieć, a co za tym idzie będą cię krytykować i obarczać winą za różne rzeczy.

Mimo tego większa część relacji rodzinnych będzie utrzymywana na dobrym poziomie.

Zdrowie


Na początku tego roku będzie widoczne niekorzystne ustawienie planet w znaku i domach astrologicznych, co spowoduje znaczne problemy zdrowotne, dla tych, którzy bagatelizują objawy swoich chorób.

Stres też będzie przyczyną wielu dolegliwości. Postaraj się też unikać niepotrzebnych dalekich podróży.

Miłość


Obecność Jowisza w 12 domu astrologicznych zapowiada dobry okres w sprawach miłosnych. Musisz chronić swój związek w tym roku, mimo wszystko. Małe sprawy i małe problemy mogą stać się niespodziewanie bardzo dużymi problemami. Nie bagatelizuj małych kłótni, bo te najmniejsze mogą końcem roku sprawić, że będziesz niepewny uczucia. Jeśli pójdziesz tą droga która radzą Ci karty, możesz mieć pewność że życie uczuciowe w tym roku będzie bogate, pełne, i szczęśliwe.

Jeśli jesteś singlem, w tym roku możesz spotkać dużo nowych osób. Warto uważać na kłamstwa, i na nierzeczywiste postrzeganie danych relacji, bo przez takie postępowanie szybko się wszystko może skończyć.

Praca


Merkury w 12 domu astrologicznym daje Ci dużo możliwość twórczych, odkrycia nowych możliwości, zainteresowań. Przed podjęciem ważnych decyzji w pracy, postaraj się podjąć rozsądnie decyzje. Nieprzemyślane wybory, mogą ci bardzo zaszkodzić. Jeśli pragniesz zmienić prace, to w okresie letnim będzie najlepszy czas ku temu. Jeśli poszukujesz pracy, uruchom wszystkie swoje kontakty.

Finanse


Będzie to dość dobry rok dla Ciebie pod kątem finansów. Będziesz oddawać się pracy, która nie zawsze będzie przynosić wymierne korzyści. Jeśli się to zdarzy, będziesz się zastanawiać nad jej zmianą, lub na dodatkowej pracy, by móc więcej zarabiać. Dla ciebie w tym roku pieniądze będą niezwykle ważne, dlatego większość swojej uwagi skupisz właśnie na różnych możliwościach zarobienia pieniędzy. Niespodziewane wydatki w tym roku są prawdopodobne.