Horoskop Byk 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop baran 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Bliźnięta 2018
28 grudnia 2017

Horoskop Byk 2018

HOROSKOP BYK

Wenus sprawia, że jesteś jeszcze bardziej atrakcyjniejszy niż zazwyczaj. Jesteś odważny, ale miewasz humory. Podobnie będzie w 2018 roku.

Merkury znajdzie się w astrologicznym domu komunikacji, co spowoduje, że będziesz słyszany przez każdego. Inni nie będą cię bagatelizować tylko słuchać twoich uwag i rad w tym roku.Ponadto Merkury w piątym domu daje niesamowita zdolność uczenia się na swoich doświadczeniach życiowych.

Będziesz mieć siłę woli do rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Będziesz też dbał o jakąś starszą osobę z rodziny, która będzie potrzebowała wsparcia i pomocy.

Rodzina

Obecność Jowisza w pierwszym domu astrologicznym daje dużo szczęścia rodzinnego. Istnieją szanse na wielkie uroczystości w domu rodzinnym- śluby, chrzty, rocznice.

Możesz czasami jednak tęsknić z rodziną, ze względu na częstsze niż zazwyczaj wyjazdy związane z pracą, lub inne ważne kwestie. Inni mogą odczuwać Twoją nieobecność w domostwie. Uważaj na gwałtowne zmiany decyzje związane z domem rodzinnym. Takie decyzje mogą Cię drogo kosztować.

Zdrowie

Nie będzie to zbyt przyjazny rok dla Ciebie, pod kątem zdrowia. Twój znak będzie owładnięty przez Wenus w 8 domu, a potem przez Jowisza. Problemy zdrowotne będą możliwe, jeśli nie będziesz żył w równowadze ze swoim ciałem.

W połowie roku Saturn tez może powodować problemy ze zdrowiem, jednak będą to małe problemy, całkiem wyleczalne. Postaraj się w tym roku unikać agresywnych i psychotycznych sytuacji.

Miłość

Horoskop na 2018 rok przewiduje, obecność Jowisza w pierwszym domu astrologicznym, co sprawia, ze ten rok będzie bardzo korzystny dla spraw sercowych. Możesz zakochać się w kimś nowym. Jeśli jesteś w wieku odpowiednim na małżeństwo, to możesz się zaręczyć, wejść w związek małżeński lub poznać odpowiednią osobę dla siebie.

Jeśli masz już partnera życiowego, możesz mieć problem w porozumieniu się. Choć mocniejsze nieporozumienia będą z dzieckiem, czy dziećmi jeśli je posiadasz.

W drugiej połowie roku w ósmym domu znajdzie się planeta Wenus, co może powodować tu i tam problemy w życiu uczuciowym i czasami niepewność oraz burzliwość.

Praca

Będzie to bardzo mądry i poważny rok dla spraw zawodowych. Ze względu na dobra drogę jaką obrałeś, będziesz już mieć widoczne rezultaty twojej pracy.

Być może zetkniesz się w tym roku, z kilkoma trudnymi sytuacjami, ale uda Ci się je pokonać dzięki swojemu zaangażowaniu i działaniu.

Będziesz mieć okazję poznania bardzo wpływowych ludzi. Wykorzystaj tę możliwość do rozwoju zawodowego. Niektóre osobniki tego znaku będą mieć możliwość wyjazdów służbowych, które w konsekwencji pomogą w przezwyciężeniu konkurenta.

Finanse

Ten rok dla pieniędzy będzie świetny. Twój dochód ma szanse znacznie wzrosnąć, a tym samym może i twoje oszczędności też się powiększą. Możliwość zakupu czegoś wartościowego będzie realna w połowie roku.

W drugiej połowie roku, można otrzymać czy zarobić pieniądze z nieznanego źródła finansowego.