Horoskop Koziorożec 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Strzelec 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Wodnik 2018
29 grudnia 2017

Horoskop Koziorożec 2018

HOROSKOP KOZIOROŻEC

Z natury jesteś osobą sympatyczną, mądrą, ale czasami sceptyczną. Masz mnóstwo marzeń w życiu, a rok 2018 poświecisz realizacji tych pragnień i życzeń. Musisz w tym roku jednak dokonać paru zmian w swoim życiu i w swoim charakterze by dojść szybciej do pewnych kwestii.

Rodzina

Tranzyt Merkurego nie będzie zbyt korzystny dla twoich spraw rodzinnych. Możesz zmierzyć się z nieporozumieniami w rodzinie. Mogą wyjść małe problemy, jednak mogą tez one się nawarstwiać z byt szybko, dlatego będzie chaos i niepotrzebny stres. Jednak pozytywne jest to, że będzie w rodzinie jakiś rozjemca, który poustawia domowników i ustawi ich do poziomu.

Zdrowie

Tranzyt Jowisza korzystnie będzie wpływać na twój organizm i twoją psychikę. Możesz mieć kilka sezonowych chorób, ale szybko zażegnasz te kryzysy. Jeśli masz partnera, on bardziej będzie musiał zwrócić uwagę na kwestie zdrowia. Partner też może być przyczyną przenoszenia chorób zakaźnych.

Spróbuj zachować ostrożność podczas drugiej połowy 2018 roku, szczególnie w sytuacjach niebezpiecznych. Unikaj ekstremalnych sportów, i niefortunnych małych wypadków.

Miłość

Tranzyt Jowisza, w piątym domu astrologicznym, daje Ci wiele szczęścia w sferze uczuciowej. Możesz budować nowe relacje i angażować się w różne relacje koleżeńskie. Nie zaniedbuj jednak starych relacji, na rzecz nowych.

Szansa na miłość jest w tym roku wysoce prawdopodobna. Jeśli jesteś w związku, w nim cos może się zmienić na plus. Może będzie okres, w którym na nowo zaczniecie widzieć w swoim życiu więcej pasji i namiętności.

Praca

Będzie to dobry rok dla kariery zawodowej. Będziesz iść naprzód z ufnością, zdobywając szacunek i dobrą pozycję. Jednak obecność Saturna i Merkurego w dziesiątym domu będzie zwiastować opóźnienia w realizacji jakiś planów. Będziesz więc musiał być wytrwały i cierpliwy w swoich zamierzeniach.

Możesz uzyskać wsparcie od ludzi o wyższej pozycji zawodowej od ciebie. Daj sobie pomóc, i skorzystaj z takiej możliwości.

Pieniądze

Twoje źródła dochodu mają wielkie szanse wzrosnąć w 2018 roku. Oszczędności będą się powiększać. Odetniesz się też od jakiegoś długu. Jeśli twoja praca jest związana z częstymi podróżami, sukces finansowy będzie nieunikniony.

Należy być bardzo ostrożnym przy inwestowaniu w nieruchomości, lub przy wykonywaniu bardzo dużych inwestycji.