Horoskop Lew 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Rak 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Panna 2018
28 grudnia 2017

Horoskop Lew 2018

HOROSKOP LEW

Z natury jesteś ciekawy świata, jesteś śmiały i odważny. Te cechy będą również towarzyszyć Tobie przez kolejny 2018 rok. Postaraj się w tym roku odizolować od stresu, gniewu, skrytej zazdrości. Będziesz w tym roku bardzo ambitny, ale uważaj na chciwość. Będzie to dla ciebie dość pozytywny rok, pełen zaskakujących wydarzeń w niemalże każdej sferze życia.

Rodzina

Jeśli chodzi o sprawy rodzinne, będzie to dla Ciebie wielki rok. Będzie jakieś korzystne wydarzenie w domu rodzinnym. Atmosfera rodzinna będzie przebiegać w spokoju i szczęściu. Twoje relacje z bliskimi będą rozwijać się prawidłowo. Niektórzy członkowie rodziny, którzy przebywają z dala od domu, będą chcieli częstszych spotkań z Tobą.

Zdrowie

Będzie to dość dobry rok dla Ciebie pod kątem zdrowia. Wszelkie choroby, dolegliwości, które Ci się przytrafią, zostaną zaleczone. Sezonowe choroby w tym roku będą wysoce prawdopodobne, dlatego postaraj się wzmocni swój układ odpornościowy.

Miłość

Dla spraw sercowych, będzie to świetny rok dla Ciebie. Będą problemy tu i tam, ale nie na tyle duże, byś sobie z nimi Lwie nie poradził. Staraj się nie być zbyt bardzo uparty, na pewne sprawy, gdyż stały związek który posiadasz może być w tarapatach.

Otrzymasz w tym roku więcej niż jedna szanse na to by być szczęśliwym. Jeśli jesteś samotny będziesz mieć możliwość poznawania nowych osób. W zależności od tego czego będziesz tak naprawdę chciał od danej relacji, to otrzymasz. Uważaj jednak na podwójne gry, i oszukiwanie innych, bo to może się źle skończyć.

Praca

W 2018 roku będziesz robić coś wyjątkowego w kwestiach zawodowych. Możliwa jest ekspansja twojej firmy, rozwój zawodowy, dodatkowa praca, możliwość zmiany pracy itd.

Będziesz musiał mieć szacunek dla ludzi władzy, dla ludzi wyżej postawionych w hierarchii zawodowej. Ten okazany im szacunek, będzie w przyszłości owocował, ciekawymi znajomościami.

Lwy związane z podróżami, i interesami będą w tym roku więcej wyjeżdżać. Mogą nawiązać nowe kontakty, które będą owocne.

W ciężkich chwilach użyjesz swojego sprytu i wrodzonej inteligencji, czym unikniesz wielkich problemów.

Finanse

Twoje zarobki w tym roku mogą znacznie wzrosnąć. Nauczysz się w tym roku oszczędzasz, pierwszy raz od dawna. Warto odkładać pieniądze na nowe inwestycje w przyszłości. Twój szeroki gest będzie jednak widoczny wśród twoich znajomych, którym na swój sposób możesz imponować.

Możesz natknąć się w 2018 roku na nowe źródło dochodu, które może wzmocnić twoją sytuację finansową.

Przy wysiłku psychicznym i fizycznym jesteś w stanie osiągnąć wiele, nawet jeśli wokół Ciebie coś się popsuje.