Horoskop Panna 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Lew 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Waga 2018
28 grudnia 2017

Horoskop Panna 2018

HOROSKOP PANNA

Twoja planeta Merkury daje Ci dużo mądrości i umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy. W tym roku twoje emocjonalne podejście do wielu problemów wzrośnie. Będziesz bardziej skupiać się na życiu uczuciowym i rodzinnym, niż zawodowo- finansowym.

Rodzina

W sprawach rodzinnych ten rok przyniesie mieszane rezultaty. Wspólne wyjazdy będą bardzo prawdopodobne w tym roku. Możesz tez powitać nowego członka w rodzinie. Jednak ze względu na tranzyt Saturna i Merkurego, całkiem możliwe, że nie wszystkie życzenia członków rodziny się zmaterializują. Ktoś może cos stracić, przeżyć dość mocno jakaś prywatną sytuację.

Zdrowie

Większość miesięcy w tym roku będzie pozytywnych pod kątem uczuć. Warto zakresie tym roku jednak trochę pomedytować, więcej odpoczywać, nie tylko poprzez aktywny wysiłek.

Będąc optymistą uda ci się zachować równowagę wewnętrzną w tym roku.

Miłość

Będzie to dość dobry rok na kwestie uczuciowe, mimo i z w pierwszej połowie roku możesz czuć niedosyt emocjonalny. Jednak druga połowa roku będzie bardzo barwna pod katem uczuć. Jeśli jesteś Panno sama, to czeka cię okres spotykania nowych ludzi. Będzie to czas zabawy, flirtu, romansu, ale także i poważnych zobowiązań.

Jeśli jesteś w związku uważaj na plotki, które mogą być dla was problematyczne. Nie wierz w każde słowo innych, którzy cię otaczają, Kieruj się intuicją. Może warto jednak posłuchać wyjaśnienia partnera?

Dla tych, którzy zbliżają się do wieku małżeństwa, szanse na ślub w tym roku będą bardzo wysokie.

Praca

W sprawach zawodowych będziesz mieć panno mieszane uczucia, co do tego roku. Mimo tego pozytywny wpływ Jowisza przyniesie jakiś sukces, ale tylko połowiczny. Dzięki znajomościom, będziesz mogła Panna iść zakresie stronę zmiany pracy, jeśli będzie to konieczne.

Jednakże z powodu niekorzystnego wpływu Saturna i Merkurego, będzie trzeba być ostrożną zakresie czasie wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

W tym roku wykażesz się wielkim zaangażowaniem w zakresie twojego hobby. Możesz tez poznać nowe pasje, namiętności, które bez reszty cię pochłoną.

W pracy uważaj na dokumenty, uważaj na to co podpisujesz, gdyż możesz zrobić gdzieś błąd.

Finanse

W tym roku masz duże szanse na dodatkowe zarobki. Możesz otrzymać pieniądze z niewiadomego źródła, z takiego, o którym jeszcze nie wiesz. W tym roku jednak trzeba być ostrożnym przy podejmowaniu nowych inwestycji. Decyzje powinny być oparte na realiach, w jakich się żyje, by móc coś zarobić.