Horoskop Rak 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Bliźnięta 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Lew 2018
28 grudnia 2017

Horoskop Rak 2018

HOROSKOP RAK

Znak Raka jest kojarzony z Księżycem i jego wpływem na życie człowieka na ziemi. W tym roku Raku będziesz niezwykle emocjonalny, ciekawy i dociekliwy.

Będziesz pracowity i bystry w swoich działaniach.

Rodzina

Tranzyt Jowisza w 2018 roku spowoduje, że twoje rodzeństwo w tym roku będzie obdarzone przez Ciebie opieką. Jednak, ze względu na tranzyt Saturna w tym roku może nie być zbyt dobry dla reszty członków rodziny. Będziesz się tym bardzo przejmować. Możesz zostać jednak obwiniony za coś czego nie zrobiłeś. Istnieje możliwość niezgody wśród członków rodziny domu. Starajcie rozmawiać, ale nie zmuszać dwóch stron do czegoś czego nie chcą.

Zdrowie

Twoje przepracowanie może tworzyć nadmierną presję i zamartwianie się o wszystko. Ważne jest byś w tym roku dbał o swoje zdrowie, szczególnie w kwestiach kręgosłupa, problemów z mięśniami.

W przypadku gdy już cierpisz na jakieś choroby, trzeba będzie szczególnie w tym roku mocniej się im przyglądnąć i je leczyć, w miarę możliwości.

Miłość

Ponieważ tranzyt Jowisza w 11 domu astrologicznym, w tym roku będzie występować w Twoim znaku, możesz spodziewać się pozytywnych spraw w miłości. Jeśli jesteś samotny, w tym roku przyjdzie czas na miłość i spotkanie odpowiedniej osoby dla Ciebie.

Jeśli jesteś w związku, największym problemem będzie brak zaufania, który może powodować ze relacja będzie przechodziła kryzys. Jeśli popracujecie nad tym, będziecie się mogli cieszyć szczęściem.

Praca

Tranzyt Jowisza sprawia, że osoby przebywające za granicą i w dalekich miejscach, lub zaangażowanych ściśle z obcym krajem, będą się cieszyć szczęściem w dziedzinie zawodowej.

W tym roku raku możesz zacząć coś nowego. Może to być nowa praca, dodatkowy interes, nowa firma itp. Jednak ze względu na działanie innych planet na twój znak oraz tranzytu Saturna, możesz stracić pracę. Tak więc uważaj na innych ludzi w otoczeniu pracy, oraz na swoje zajęcia, by były one wypełniane rzetelnie i prawidłowo. Staraj się radzić sobie ze swoimi problemami inteligentnie. Tranzyt Merkurego będzie dawać Ci okazję na poznawanie nowych, ważnych ludzi, którzy będą Ci w stanie doradzić czy pomóc w kwestiach zawodowych.

Finanse

W tym roku Twoje dochody mogą wzrosnąć, choć uważaj by nie budować domu, kupować nieruchomości czy wartościowych rzeczy. te wybory byłyby dla Ciebie niekorzystne. Ktoś z twojego otoczenia może poprosić Cię o pomoc finansową związana z jego wydatkami na czyjeś zdrowie.

Możesz zacząć coś nowego, np. nowa inwestycję czy firmę, co będzie wymagać od ciebie włożenia swoich oszczędności.