Horoskop Ryby 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Wodnik 2018
29 grudnia 2017
Znaczenie kart tarota
13 lutego 2018

Horoskop Ryby 2018

HOROSKOP RYBY

Jesteś osobą bardzo skomplikowana, i sam dobrze o tym wiesz. Twoje emocje i pragnienia są dość zmienne. W tym 2018 roku będziesz chciał okiełznać swoje emocje. Uważaj jednak by zbyt dużo czasu nie poświęcać na rozmyślaniu. Lepiej będzie dla Ciebie być więcej działał.

Rodzina

W sprawach rodzinnych to nie bezie zbyt owocny rok. Staraj się być ostrożnym w kwestiach związanych z rodziną. Chcesz robić wiele dla swojej rodziny, ale może okazać się, że oni tego od Ciebie nie chcą lub nie wymagają. Nie staraj się być osobą, która za wszystkich decyduje.

W 2018 roku Twoi przyjaciele i krewni mogą wycofać się z jakiegoś przyrzeczenia, lub nie zareagować na to gdy będziesz mieć problem ze sobą.

Zdrowie

Nie jest to zbyt dobry okres na cieszenie się dobrym zdrowiem. Choć dolegliwości te będą niewielkie, to mogą wywołać ogólne osłabienie organizmu i będą dość uciążliwe. Należy zachować kontrolę nad dietą, bo dieta może powodować główne problemy. Unikaj niepotrzebnego strachu, a tym bardziej nie twórz sobie w głowie coś co nie istnieje. Staraj się być bardziej optymista a Twoje ciało bezie ci za to dozgonnie wdzięczne.

Miłość

Nie będzie to zbyt korzystny rok na kwestie uczuciowe. Spróbuj podjąć właściwą decyzję w wyborze partnera docelowego. Będzie to trudne zadanie, gdyż serce będzie podpowiadać jedno, a rozum drugie. Skup się i dokonaj intuicyjnego wyboru, ale nie dokonuj ważnych decyzji pod wpływem emocji, i dziwnych impulsów.

Zachowaj kontrolę nad swoimi słowami. Nie mów czegoś, czego później możesz żałować. Jeśli jesteś w związku zobacz, co Ci w nim brakuje, określ to, i postaraj się wnieść do niego coś nowego, cos od siebie.

Praca

Uważaj w pracy w tym roku, gdyż ktoś może się na tobie zawieść. Możesz mieć poczucie, że sam zepsułeś jakaś sprawę, i nie będziesz zbytnio wiedział jak wyjść z tych tarapatów.

Staraj się w tym roku nie zaczynać nic nowego. Nie otwieraj firmy, nie zmieniaj pochopnie pracy, nie inwestuj pieniędzy. Po prostu uważaj, i miej oczy szeroko otwarte.

Finanse

Twoje dochody będą na podobnym poziomie, co rok wcześniej. Spróbuj unikać w tym roku inwestowania, bo może się to źle dla ciebie skończyć.

W tym roku nie licz na cuda, bądź realistą i trzymaj się tego co masz.

Końcem roku możesz mieć poczucie, że nie wykorzystałeś dostatecznie tego czasu by więcej zarabiać. Jednak pamiętaj, że nie wszystko zależy od ciebie, a gdy świat zewnętrzny ci się sprzeciwia nie zawsze jesteś w stanie wygrać. Czasami warto się trzymać tego co się ma, niż iść na głęboką wodę…