Horoskop Skorpion 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Waga 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Strzelec 2018
28 grudnia 2017

Horoskop Skorpion 2018

HOROSKOP SKORPION

W tym roku będziesz bardzo aktywny i bardzo pomysłowy. Możesz też w tym roku być nieprzyjazny dla niektórych ludzi, którym nie będziesz ufał.

W miłości i życiu rodzinnym, warto bardziej trzeźwo patrzeć na niektóre sytuacje. Jednak ten rok możesz przeżyć wspaniałomyślnie. Otwórz się na nowe możliwość, jakie przyniesie Ci los w 2018 roku.

Rodzina

Rok ten przyniesie raczej mieszane wyniki w kwestiach rodzinnych. W pierwszej połowie tego roku, rodzinna atmosfera pozostanie spokojna,. Aspiracje i oczekiwania członków rodziny zostaną spełnione.

Jednakże, ze względu na niekorzystny tranzyt Saturna i Merkurego w drugiej połowie roku, ktoś z rodziny może mieć problem zdrowotny, lub inną nieprzyjemną sytuację w życiu. Gdy przyjdzie problem warto działać w grupie.

Zdrowie

W pierwszej połowie roku zdrowie będzie dopisywać. Gdy przyjdzie stres i niepewność w jakiejś kwestii, ciało może różnie reagować. Stres może powodować powolne wyniszczanie organizmu.

Przez tranzyt Saturna i Merkurego, zdrowie będzie osłabione w drugiej połowie roku. Możesz również zamartwiać się zdrowiem, jakiegoś członka rodziny.

Miłość

W pierwszej połowie roku możesz liczyć na dużo szczęścia pod katem uczuć.

Jeśli zbliżasz się do wieku małżeństwa, będzie to dla ciebie okres zaręczyn, ślubu, czy poznania odpowiedniego partnera dla siebie.

Dla osób w związkach małżeńskich będzie to bardzo pozytywny rok. Jeśli teraz jest źle, wszystko obróci się na wasza korzyść. Twoje życzenia w miłości w tym roku mają realne szanse na spełnienie.

Bądź jednak ostrożny w drugiej połowie roku na miłość, by ktoś cię o coś nie posądził, szczególnie o kłamstwo, bo brak zaufania do siebie może spowodować problemy. Będziesz mógł to jednak uniknąć.

Praca

Ze względu na tranzyt Jowisza będzie to bardzo dobry rok dla kariery zawodowej. Pierwsza połowa roku będzie bardzo dodatnia dla twojej pracy, biznesu, inwestycji. Możesz więcej podróżować, w sprawach związanych z pracą.

W pracy mogą nastąpić pozytywne zmiany. Zyskasz szacunek w każdym aspekcie. Druga połowa roku może przynieść zmianę w miejscu zamieszkania lub w pracy. Uważaj na zazdrosnych zawistnych ludzi w miejscu pracy. Mogą być dla ciebie zagrożeniem.

Pieniądze

Będzie to rok zmienny w finansach. Nie będzie źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Nie będziesz się musiał martwić o pieniacze skorpionie. Możliwe, że będziesz mieć niespodziewane wydatki ze zdrowiem, czy w związku z zakupem czegoś wartościowego czy pomocą komuś bliskiego.