Horoskop Strzelec 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Skorpion 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Koziorożec 2018
29 grudnia 2017

Horoskop Strzelec 2018

HOROSKOP STRZELEC

Twoim znakiem rządzi planeta Jowisz, co powoduje że jesteś buntownikiem i zazwyczaj nie trzymasz się tradycji.

W tym roku możesz być trochę niespokojny, zmartwiony, jednak dzięki planom, jakie sobie wyznaczysz początkiem 2018 roku, będziesz mógł odnieść sukces.

Rodzina

Ten rok może przynieść mieszane rezultaty w kwestiach rodzinnych. Tranzyt Jowisza będzie niekorzystny początkiem roku, co może spowodować stres w rodzinie. Druga połowa roku może przynieść dobre wieści o kimś bliskim dla Ciebie. Problemy w domu będą sporadyczne, ale na bieżąco rozwiązywane.
Na uroczystościach rodzinnych ktoś Moz wyprowadzić cię z równowagi. Postaraj się zachować spokój i wyjść z opresji z twarzą.

Zdrowie

W pierwszej połowie roku możesz mieć problem ze zdrowiem, szczególnie z bólem jakiejś części ciała. Możesz odczuwać, że brakuje ci energii życiowej.

Dolegliwości żołądkowe, oraz z układem nerwowym, będą najczęstsze w tym znaku. Dbaj o swoje zdrowie, staraj się relaksować, ale także i zacznij uprawiać jakiś sport.

Miłość

Twoja uparta postawa Amorze zniszczyć szczęście uczuciowe. Jeśli jesteś sam, możesz zaprzepaścić możliwość bycia w fajnym związku. Problemem dla ciebie będzie strach przed zmianami, i poczucie osaczenia przez druga osobę. Warto jednak pamiętać, że kto nie spróbuje, ten nic nie dostanie.

Druga połowa roku może przynieść pozytywne rezultaty w miłości. Małżeństwa będą bogatsze w nowe doświadczenia, które dadzą im szczęście. Osoby będące w wieku małżeństwa, będą mogły na stałe się z kimś związać, lub komuś się oświadczyć.

Praca

Ze względu na tranzyt Jowisza początek roku może być trudny dla kwestii zawodowych. Możliwe, że będziesz zaczynać coś od nowa, – może to będzie nowa praca, nowe dodatkowe zajęcie w pracy, z którym będziesz mieć kłopot przez pewien czas itp.

twoi przyjaciele i znajomi będą bardzo pomocni w całej sytuacji związanej z kwestiami zawodowymi. Gdy będziesz mieć problem daj sobie pomóc.

Zaczniesz w tym 2018 roku cos nowego, może nowy biznes, nowa praca, nowa inwestycja. Na wszystkie te sprawy trzeba będzie patrzeć z rozwagą i zastanowieniem się czy jesteś przygotowany na te zmiany i czy te zmiany ci się opłacą.

Pieniądze

Będzie to dość dobry rok pod względem stabilności finansowej. Jeśli teraz czujesz się niepewnie, to początkiem roku zaczniesz powoli iść w stronę stabilności. Pamiętaj, że na wszystko przychodzi czas, i czasami trzeba być cierpliwym. Pierwsza połowa roku będzie wymagać od ciebie wysiłku i zaangażowania, ale już w drugiej połowie roku twoje pragnienia i życzenia się spełnią.