Horoskop Waga 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Panna 2018
28 grudnia 2017
Horoskop Skorpion 2018
28 grudnia 2017

Horoskop Waga 2018

HOROSKOP WAGA

Na Twój znak zodiaku silnie wpływa planeta Wenus. Powoduje to iż jesteś atrakcyjnym znakiem, który uwielbia piękno, naturę.

Jesteś zadowolony z tego co masz, choć w 2018 roku możesz trochę inaczej postrzegać swoje życie.

Rodzina


Nie będzie to zbyt dobry rok dla spraw rodzinnych. Ważne jest by pozostać bardzo ostrożnym w sprawach związanych z rodziną. Niektórzy członkowie rodziny mogą zachować się w stosunku do Ciebie, bardzo nieprzyjemnie. Mogą wycofać się ze swoich zobowiązań, mogą ci coś obiecać, a potem tego nie spełnić, mogą przekazywać nieprawdziwe informacje. To wszystko może spowodować duży chaos w twojej rodzinie.

Gwiazdy ostrzegają przed sporami z kobietą rodzinną. Wszystko to będzie prowadzić do niepewności. Gwiazdy radzą zachować kontrolę w swoim zachowaniu. Lepiej cierpliwie i z dumą przejść przez ten okres, lepiej nie wdając się w rodzinne wojny.

Zdrowie


Rok 2018 nie będzie zbyt dobry również pod katem zdrowia. Staraj się nie zaniedbywać swojego zdrowia. Umieszczenia Merkurego i Urana w pierwszym domu daje fizyczny ból. Drobne problemy zdrowotne mogą cię otaczać w tym roku.

Oprócz fizycznego dyskomfortu, można również doświadczyć psychicznego cierpienia.

Warto dbać w tym czasie o zdrowie, i starać się medytować.

Miłość


To również nie będzie zbyt dobry rok dla życia uczuciowego. Jeśli będziesz nieostrożny w swoich działaniach decyzjach możesz stracić kogoś naprawdę bardzo ważnego. Twoja ukochana osoba może Cię okłamać. Uważaj by zbyt mocno nie walczyć na słowa z bliskimi, bo to nic na plus nie zmieni.

W nowe związki może wdać się nieufność, dlatego na początku trzeba pracować nad zaufaniem.

Praca


Natomiast ta sfera życia będzie dla Ciebie bardzo owocna w tym roku. w przypadku, gdy planujesz coś nowego, możesz znaleźć pomoc u osób doświadczonych w tej dziedzinie.

W przypadku gdy masz własną działalność uważaj na spółki, szczególnie z kobietami. Wszelkie podpisywanie dokumentów jest ważne. Lepiej dwa razy czytaj zanim coś podpiszesz.

Spróbuj unikać nadmiernego podróżowania. Można jednak podejmować ryzyko w kwestiach zmiany w dziedzinie pracy, czy dodatkowej pracy.

Finanse


W finansach w tym roku może być zmiennie, trochę niepewnie. Będą możliwe jednak nagłe korzyści, jednorazowe zastrzyki finansowe, z jakiegoś źródła. Krótkie interesy, małe przedsięwzięcia warto realizować. Nad dużymi inwestycjami trzeba będzie się bardziej zastanawiać.

Uważaj by jakieś twoje pieniądze nie zostały zblokowane przez system, nie utkwiły w jakimś miejscu, uważaj na giełdę.