Horoskop Wodnik 2018 – Horoskop partnerski
Horoskop Koziorożec 2018
29 grudnia 2017
Horoskop Ryby 2018
29 grudnia 2017

Horoskop Wodnik 2018

HOROSKOP WODNIK

Ten rok może wprowadzić w Twoje życie dużo równowagi. Powinieneś bardziej cierpliwie podchodzić do wielu kwestii. w miłości staraj się zrozumieć druga osobę. Jesteś specyficznym człowiekiem, którego nie zawsze każdy człowiek rozumie. Nie irytuj się niewiedza czy niezrozumieniem innych ludzi. Każdy z nas ma inne zdanie na dany temat- pamiętaj o tym w tym roku.

Rodzina

W sprawach rodzinnych, pierwsza połowa roku będzie bardzo pozytywna. Środowisko domowe będzie przyjaźnie do Ciebie nastawione. Jednak w drugiej połowie roku, twoja relacja ze starsza osobą rodzinną może się znacznie pogorszyć. Horoskop przewiduje, że będziesz mieć pewne problemy z plotką, która może nadszarpnąć zaufanie rodziny do Ciebie.

Nie ma sensu na niepotrzebne kłótnie. Lepiej będzie przeczekać ten okres, a z czasem samo wszystko się wyjaśni.

Zdrowie

W zdrowiu w tym roku nie bezie tak źle. Czasami możesz narzekać na jakieś dolegliwości, ale ten rok będzie w miarę dobry.

Warto wykorzystać medytację do rozwoju duchowego i do poradzenia sobie z wewnętrznym stresem. Pozwoli Ci to też zwiększyć swój poziom energii wewnętrznej.

Miłość

Ten rok da zróżnicowane wyniki w sprawach sercowych. Początek roku może spowodować nieporozumienia w miłości. Twój partner może się zdenerwować na coś o ciebie. Lepiej zachowaj spokój nie prowokuj kolejnej kłótni.

Natomiast druga połowa roku przyniesie pozytywne skutki.

Będzie to rok, który da ci poczucie bezpieczeństwa w miłości. Jeśli jesteś sam, wpierw znajdziesz przyjaciela, który z czasem może stać się kimś więcej. Możesz mieć tez niezobowiązujące relacje, ale one szybko cię będą nudzić, gdyż nie będą dawały ci poczucia spełnienia.

Praca

To będzie dobry rok, z punktu widzenia kariery zawodowej. Jakaś osoba pomoże Ci w uzyskaniu wyższego stanowiska, czy w zmianie pracy czy w jakimś przedsięwzięciu biznesowym.

Niektórzy konkurenci będą problematyczni, ale dzięki sprytowi będziesz w stanie ich pokonać. Warto pracować w tych dziedzinach, które są polem twojego zainteresowania. Jeśli nie lubisz swojej pracy, warto szukać kontaktów ze znajomymi, którzy mieliby dla ciebie rozwiązanie. Zmiana pracy jest w tym roku bardzo realna, ale zależna w zupełności od Ciebie.

Finanse

Ten rok zapewni ci w miarę regularne przychody. Możesz w tym roku nabyć jakąś wartościowa rzeczy, czy to auto, czy jakaś nieruchomość.

Będą to dobrze zainwestowane pieniądze, których nie będziesz żałować.

Jeśli będziesz mieć zamiar założyć własna firmę, czy zainwestować w jakieś przedsięwzięcie, twoje oszczędności pójdą na ten właśnie cel.