Miłość w przepowiadaniu przyszłości – Horoskop partnerski
Medytacja
17 października 2017
Wróżba z kart
25 listopada 2017

Miłość w przepowiadaniu przyszłości

Wpływ miłości na życie człowieka, a przepowiadanie przyszłości

„Nie chodzi o to, żeby związać się z drugą osobą, aby Ciebie dopełniała, ale aby dzielić z nią swoją pełnię. „

 „Związki maja Ci dostarczyć obszaru doświadczenia, w którym możesz się odnaleźć, określić i jeśli postanowisz, nieustannie tworzyć na nowo”

 „ Małżeństwo stanowi sakrament. ale nie z uwagi na święte obowiązki, jakie ze sobą niesie. Raczej z powodu niezrównanych możliwości, jakie stwarza. Nie kieruj się nigdy poczuciem obowiązku wobec partnera. Rób wszystko z poczucia wspaniałej sposobności, jaką daje Ci ten związek, sposobności do ustanowienia i bycia, kim w istocie jesteś”

 „Związki stanowią niezwykłą okazję do obopólnego rozwoju, obopólnego wyrażania siebie i obopólnego spełnienia, co samo w sobie stanowi cenną ich zaletę”

N. D. Walsch „ Rozmowy z Bogiem”

Bardzo ważną rolę w życiu człowieka odgrywa miłość.

Każdy z nas przechodził różne wątpliwości uczuciowe, wierzył że dana relacja przetrwa, był zaślepiony namiętnością i nie widział rzeczywistości. Większość z nas wkraczało w rozmaite związki partnerskie. Doświadczyliśmy też emocji związanych z rozstaniem i próbowaliśmy radzić sobie z życiem po stracie kogoś bliskiego.

Często próbujemy odpowiedzieć sobie na wiele pytań dotyczących naszego życia uczuciowego. Nasza przeszłość nie jest przez nas rozumiana, dlatego często wracamy do przeszłych, miłych i tych gorszych wspomnień. Próbujemy jednak patrzeć w przyszłość. Staramy się wierzyć w to, że odnajdziemy szczęście, które od tak dawna poszukujemy. Mamy również momenty rezygnacji i niewiary w to, czy kiedykolwiek znów zaznamy szczęścia.

Z tymi pytaniami i dylematami uczuciowymi kierujemy się do naszej intuicji, do nas samych, ale gdy nie widzimy rozwiązania naszych zmagań, próbujemy zwrócić się o rady do przyjaciół, psychologa, a nawet do wróżki.

Miłość

Bez miłości nie potrafimy żyć. Pragnienia doświadczenia miłości towarzyszą nam przez całe życie. Każdy jednak od miłości oczekuje czegoś innego. Dla jednych miłość będzie synonimem, wierności, cierpliwości, lojalności, zaufania, dla innych będzie to bezwarunkowe oddanie, wytrwałość w cierpieniu, poświęcenie …

Miłość jest uczuciem skierowanym do osoby, połączone z pragnieniem szczęścia. Silna więź międzyludzka pozwala na odczuwanie miłości. Uczucie to daje zadowolenie i umożliwia samorealizację. Rozmaitość znaczeń, połączona z niezwykłą zawiłością uczuć powoduje, że jest ona trudna do zdefiniowania.

Nadzieja

Mamy nadzieję na miłość, na poznanie odpowiedniego człowieka dla siebie. Nie zawsze jednak nam to wychodzi. Często mylimy podświadome pragnienia z naszą intuicją. Wydaje nam się, że ten ktoś jest nam przeznaczony, ale prawda jest zupełnie inna.

Nasze zafascynowanie daną osobą bywa czasami tak silne, że tracimy rozum, popełniamy błędy.

Warto mieć w sobie ufność, że w miłości się nam powiedzie, ale miejmy w sobie też szczyptę rozsądku. Nie rzucajmy wszystkiego dla uczucia, które może niedługo minąć. Nie mylmy prawdziwej intuicji, z naszymi pragnieniami i urojeniami.

Romanse

Często wplątujemy się w dziwne relacje partnerskie, które z czasem bywają toksyczne. W zależności od tego, czego potrzebujemy w danym momencie naszego życia, flirt odbieramy w różny sposób. Jeśli poszukujemy miłości, a przytrafi nam się romans, często zakochujemy się. Bywa, że romanse przysparzają nam wielu problemów. Jeśli jednak nie pragniemy miłości, i traktujemy romans czysto jako przyjemność i przygodę, jesteśmy obojętni na uczucia.

Często relacje te wywołują u nas z czasem brak poczucia dowartościowania, szczególnie jeśli jesteśmy uwikłani w trójkąt miłosny. Człowiek zakochując się, fascynując kim, potrafi przetrwać wiele cierpień i dalej uczestniczyć w relacji. Niektórzy z nas szybko z niej uciekają. Wszystko jednak zależy od charakteru człowieka i tego czego pragnie od swojego życia.

Nie każdy jest jednak na tyle silny by odciąć się od toksycznego związku.

Romanse zazwyczaj są dla jednej czy drugiej strony bardzo krzywdzące.

Związki

Większość z nas poszukuje w swoim życiu oazy spokoju, równowagi i poczucia bezpieczeństwa. Taką harmonię pragniemy znaleźć, wiążąc się z drugą osobą. Związki jednak bywają trudne. Jest bardzo wiele czynników wpływających na jakość danego związku. Wiele zależy od naszych charakterów, sposobu myślenia, planów na przyszłość itd. Zakładając, że łączy nas uczucie z drugą osobą, mamy najwięcej szans by w partnerstwie się udało. Nad związkami jednak trzeba pracować przez cały czas, a wielu z nas, z czasem zapomina o tym.

Rozstania

Rozstania zazwyczaj uaktywniają w nas skrajne emocje. Pożegnania bywają różne. Występują te, które rozrywają nasze serce na kawałki, te związki, po których nie możemy się pozbierać przez długi czas. Bywają też rozpady relacji, które przybierają bardzo naturalną, spokojną formę, gdzie zdajemy sobie sprawę z tego, że tak musiało być, że nasze uczucia nie mają już nic wspólnego z miłością i lepiej jest się rozstać.

Bywają też takie relacje, z których nie umiemy się wyplątać. Możemy żyć przez wiele lat u boku człowieka, do którego nic nie czujemy, ale jesteśmy z nim, bo boimy się zawalczyć o swoje nowe życie. Każdy z nas jest inny, reprezentuje inne wartości, myślenie, sposób życia, dlatego przechodzimy rozstania w różny sposób.

Ból i samotność

Każdy radzi sobie z bólem inaczej. Jedni, po utracie ukochanej osoby, przez wiele miesięcy, a nawet lat nie umieją się odnaleźć. Jedni ujawniają swoje emocje, muszą się komuś wyżalić, wylać łzy w poduszkę. Inni przeżywają ból w samotności, zagłuszając go w sobie.

Człowiek musi nauczyć się żyć w samotności, by móc odnaleźć siebie, i być sam ze sobą szczęśliwy. Człowiek który uważa, że bycie samotnym jest czymś tragicznym, myli się. Samotność często ma nas przygotować na wejście do naszego życia kogoś nowego. Gdy nie umiemy żyć w samotności, wiążemy się w toksyczne związki, gdzie uzależniamy się od potrzeby bycia z kimś. Bycie przez jakiś czas osobą samotną nie powinno być czymś fatalnym. Czas spędzony samotnie, ma sprowokować nas do przemyśleń, do analizy naszego życia.

Szczęśliwy związek

Gdy dochodzimy do takiego momentu w naszym życiu, gdzie czujemy się szczęśliwi, doznajemy wiele ekscytacji. Czas ten jest stanem pożądanym przez większość z nas. W naszym życiu przechodzimy przez różne momenty, i te gorzkie i te szczęśliwe. Dlatego będąc w szczęśliwym związku, cieszmy się tym, korzystajmy z dobroczynnego czasu, nie twórzmy wyimaginowanych przeszkód w naszym życiu.

Miłość wg kart

Gdy wyczerpały się nasze możliwości otrzymania ważnych odpowiedzi na temat naszej sytuacji uczuciowej, często zwracamy się o poradę do wróżki.

Wszystko zależy jednak od tego, na kogo trafimy. Są wróżki lepsze, i te gorsze. Zachęcam Was do skorzystania z wróżby z kart Tarota, gdyż głównie one określają emocje ludzkie, patrzą głębiej na daną osobę, i odpowiadają niemalże na każde pytanie. Tarot jest zwierciadłem naszej duszy i jeśli chcemy uzyskać cenne wskazówki na przyszłość powinniśmy, choć raz w swoim życiu spróbować Tarota. Nie liczmy jednak na to, że wróżka i karty odpędzą nasze problemy, które mamy w życiu. Wiele zależy od nas, od naszych działań, i od tego czy będziemy mieć na uwadze wskazówki kart.