Przesłanie wróżb – Horoskop partnerski
Telepatia
11 stycznia 2017
Alchemia
22 lutego 2017

Przesłanie wróżb

Zasięgając porady u wróżki, spodziewamy się profesjonalizmu i wyczucia. Nie zawsze jednak trafiamy na odpowiednią osobę. Często słysząc czy czytając wróżbę wiemy, iż nie ma ona nic wspólnego z naszym życiem. Istnieją jednak osoby, które z idealnym wyczuciem opowiadają historię naszego życia, historię przeszłości, teraźniejszości i możliwej przyszłości.

Wychodząc od wróżki, słuchając ją przez telefon czy czytając od niej maila, jesteśmy usatysfakcjonowani tym co zostało powiedziane, choć nie zawsze słyszymy to co chcielibyśmy usłyszeć.

Niektóre osoby wróżące, imponują nam, gdyż umieją w tak idealny sposób określić pewne sytuacje, o których istnieniu nie mieli pojęcia. To daje nam do myślenia, dlaczego akurat karty i sama dywinacja tak trafnie określa nasze przeszłe i przyszłe życie.

Wartość wróżby zależy od tego na ile osoba wróżąca stara się przekazać informacje. Często otrzymujemy zdawkowe odpowiedzi, tak lub nie, co nie jest prawdziwą wróżbą. Prawdziwa wróżba powinna odsłonić nam tajemnice nie tylko przyszłości ale także i nas samych. Powinna określić mocne i słabe strony naszego życia, na co powinniśmy zwrócić uwagę w zbliżających się miesiącach, latach. Powinna tez określić myśli i oczekiwania osób trzecich którzy uczestniczą w naszym życiu, i jakie wpływy mogą mieć na nasza przyszłość.

Najbardziej profesjonalnym narzędziem wróżbiarskim obecnie jest wróżenie z kart, w szczególności z kart Tarota.

Karty te przedstawiają wędrówkę człowieka przez życie. Ukazują nam cała prawdę o nas samych i to co może nas czekać w przyszłości. Narzędzie to ma służyć analizie przyszłych kroków pytającego. Nie chodzi tutaj by przepowiedzieć komuś piękną przyszłość, ale by wyjaśnić ich wątpliwości skierować dana osobę na odpowiedni tor życia, wiodący ku szczęściu.

Wróżba to nie wyrocznia, lecz najbardziej możliwa przyszłość, która nas czeka. Przyszłość jest zmienna, a karty zazwyczaj ukazują najbardziej możliwa drogę, która idziemy. Często karty przestrzegają człowieka przed błędnymi decyzjami, ale to od nas zależy czy posłuchamy tej rady czy też nie.

Nie każdemu jednak wróżby z kart się sprawdzają czy pokrywają z rzeczywistością. Uzyskane symbole, znaki wróżebne, uzyskane we wróżbie nie musza się spełnić dosłownie. Należy je raczej uważać za wskazówki, wyznaczające kierunek, w którym zmierza czyjeś życie, o ile nie zostanie dokonany świadomy wysiłek, by je skierować w inną stronę.

Często zamiast prawdy karty ukazują nasze marzenia i pragnienia, to czego skrycie chcemy i pragniemy usłyszeć we wróżbie.

Mimo tego znacząca część wróżb, wykonanych przez profesjonalne wróżki, sprawdza się. Wróżby mają nieść pomoc człowiekowi, dlatego osoby wróżące powinny zastanowić się dwa razy zanim powiedzą coś. Muszą zastanowić się w jaki sposób przekazać pewne informacje, szczególnie te niemiłe.

Profesjonalna wróżka gdy w rozkładzie widzi problem, powinna o tym poinformować pytającego, ale tez powinna spytać kart co należy zrobić by uniknąć tej sytuacji. To jest prawdziwa wróżba, taka która daje wyjścia z trudnych sytuacji, taka która daje nadzieje na przyszłość i która kieruje nas ku szczęściu.