Wielkie Arkana Tarota – Horoskop partnerski

Wielkie Arkana Tarota

Tarot od wieków towarzyszy wróżbitom i służy im jako narzędzie do przepowiadania przyszłości. W swojej praktyce wróżenia z kart tarota zdobywałam doświadczenie. Wiele osób prosi mnie mówiąc, postaw mi karty tarota, chcę wiedzieć co mnie czeka. Nigdy nie odmawiam, pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich problemów życiowych. Służę radą jak tylko pozwalają mi na to karty tarota. Wróże o miłości, finansach, zdrowiu , pytania pozostawiam Tobie. Dobrze jest wcześniej przemyśleć pytania, aby były konkretne wtedy karty starają się dawać jasne odpowiedzi na Państwa pytania. Wróżenie z kart tarota traktuję poważnie ponieważ to praca z ludźmi nie tylko z kartami, które są przewodnikiem po przyszłości. Poznawanie przyszłości pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych problemów, znając możliwe wydarzenia można zmienić swoją przyszłość, lub też złagodzić skutki przyszłych wydarzeń. Pamiętać należy że nic nie jest przesądzone i nawet najbardziej wydawać by się było złe sprawy ,mogą się zupełnie odwrócić i wszystko się może zakończyć naszym sukcesem.

O- XXII Głupiec

Nie przegap możliwości zanurzenia się w nieznanym. Ruszaj do przodu z lekkim sercem i nie myśl co dalej. Czasami karta ta oznacza głupie podejście do jakiejś sytuacji. Często reprezentuje człowieka lekkodusznego, który nie zwraca na nikogo i na nic.

Czasami w rozkładzie oznacza, iż na wszystko jest wola Boża, wiec nie należy mieszać siew przebieg wydarzeń. Nie bądź skomplikowany, nie utrudniaj sobie życia nieustannymi rozmyślaniami, rozmyślaniami wszystko będzie dobrze

I Mag

Oznacza niezależnego człowieka, który sam powinien podejmować decyzje. Wyjścia z obecnej sytuacji będzie musiał szukać sam. Sił będzie miał dosyć, dlatego żeby osiągnąć to czego pragnie, wystarczy podjąć decyzję, że tego się chce. Mag Mozę też oznaczać użycie sporego sprytu przy rozwiązywaniu zadań albo wprowadzenie bardziej surowego stylu życia. Mag zawsze oznacza początek czegoś nowego, jakiegoś okresu nowego w życiu pytającego, kiedy jeszcze nic nie jest przesądzone i nie popełniono żadnych błędów. Karta ta mówi, że wszystko jest w twoich rękach, a najważniejsze to podjąć prawidłową decyzję, a dalej sprawy potoczą się pomyślnie same. Mag może oznaczać powołanie do aktywnego działania, do przejęcia inicjatywy z pełną świadomością, że na razie nim nam nie grozi.

II Kapłanka

Nie szukaj ani wyjaśnień, ani tłumaczeń dla decyzji, które podejmujesz. Pozwól prowadzić się uczuciom, swemu wewnętrznemu głosowi, one Cię nie oszukają. Posiadasz potężną siłę wewnętrzną. W praktyce karta ta oznacza intuicję, empatię, harmonię. Podkreśla pierwiastek kobiecy. w niektórych wypadkach wskazuje na możliwości ciąży, posiadania dziecka. W biznesie przynosi radę, że w działaniach należy posiłkować się kobietami, lub udać się po pomoc do fachowców o niekonwencjonalnych specjalnościach.

III Cesarzowa

Karta ta mówi, że trzeba przyjmować siebie taki, jakim się jest, zdać się na Los. Cesarzowa pozwoli, by wydarzenia płynęły swoim torem. Podbijać już niczego więcej nie trzeba, wszystko już masz.

Jeśli pytanie dotyczy spraw uczuciowych to rokowania są świetne. Jeśli pytanie dotyczy sztuki, talentów, dobrego smaku to Cesarzowa, również gwarantuje sukces. Z pieniędzmi tez będzie nie najgorzej. To dobra karta w pełni sprzyjająca osobie pytającej

IV Cesarz

Teraz wszystko toczy się niby tak, jak zostało zaplanowane, ale ciebie nie opuszcza wrażenie, że wszystko może runąć. Daj sobie wolność, uspokój się, nabierz cierpliwości, gdyż nić w najbliższym czasie się nie zmieni.

Cesarz może oznaczać radę, że trzeba szukać pomocy lub wsparcia u kogoś silnego lub samemu przejawić siłę.

W negatywnym znaczeniu oznacza stosowanie siły, która powoduje z czasem problem i odwrócenie karmy. Czasami oznacza prace, interesy, majątek. Dla biznesmenów oznacza, iż nie należy patyczkować się z nieuczciwymi pracownikami, gdyż inaczej zawali niecałe przedsięwzięcie.

V Kapłan

Oznacza proces nauki, uczenia się. Karta ta tez określa ślub. On odpowiada pozytywnie na wszelkie pytania związane z nauką lub nauczaniem innych. Wskazuje tez na kulturę, religię i dbanie o aspekt naszej duchowości.

Jeśli Kapłan jest odwrócony lub stoi przy niemiłych kartach oznacza, iż nie dojdzie do zakończenia nauki, nie dojdzie do ślubu.

W biznesie z tą karta nie wiąże się żadna rada. Jeśli biznesmen wylosował tą kartę, pozostaje tylko zadać pytanie, po co w ogóle zajął się tymi sprawami.

VI Kochankowie

Nie bój się pokus, gdyż i tak ich nie unikniesz. Często ta kart oznacza dokonywanie wyboru miedzy dwoma osobami, sprawami, rzeczami, decyzjami. Karta ta czasami oznacza zdradę, trójkąt miłosny.

Warto wtedy decydować bardziej rozsądkiem, gdyż chwilowe emocje z czasem mogą opaść a może się okazać ze dokonaliśmy złego wyboru

II Rydwan

Pewna siła zmusza cię do pozostawienia tego, co ty już umiesz i zapomnienia o przeszłości. Przepełnia cię energia i ty szukasz dla niej nowego ujścia i zastosowania. Wyruszaj wiec w drogę i niech ten etap twojej podróży stanie się dla ciebie odkrywaniem nowego świata.

Rydwan jedzie szybko, a doga jest pełna zakrętów, ale jeśli będziesz trzymać silnie lejce rydwanu, uda ci się dojść do celu.

W przypadku pracy, finansów, Rydwan zapowiada konieczność przygotowania się do dużych zmian i to raczej światowych, niezależnych od niego.

VIII Moc

Nie należy sądzić, ze rozum to podstawowa część twojej osobowości. Nie zapominaj o swoim ciele, pozwól mu zgromadzić odpowiednia energię, żeby mogło podtrzymywać rozum.

W rozkładzie karta ta oznacza możliwość osiągnięcia sukcesu, a jednocześnie niesie radę by działać miękko i niczego nie wymuszać. Kobietom radzi również, żeby mądrzej postępowały w relacjach partnerskich i odpowiadały w każdej sytuacji, tak, a robiły swoje bez wdawania się w niepotrzebne spory.

IX Eremita

Najwyższy czas zostawić drobne kłopoty dnia codziennego. To przeszkadza w logicznym myśleniu. Każdy człowiek czasami potrzebuje być samotny, i potrzebuje spokoju.

Osoby tej nie wszyscy rozumieją, czasami może nawet oddalają się od niej przez jego inny pogląd na życie, na świat.

X Koło Fortuny

Wydaje się ze jesteśmy w kołowrocie dziwnych zdarzeń i nie wiemy jak wszystko się zakończy. Warto uważać na nieprzyjemne sytuacje, które nagle wkroczą w nasze życie niezależnie od nas. Jeśli obok znajduję się pozytywne karty, oznacza to że zmiany te które nadejdą będą korzystne dla Ciebie choć trochę stresujące.

Tę kartę często wylosowują ludzie, którym brakuje pewność siebie, którzy nie wierzą w swoje możliwości.

XI Sprawiedliwość

Bądź sprawiedliwy w stosunku do samego siebie, i innych. Za wszystko się w swoim życiu płaci, prędzej czy później. w rozkładzie karta ta mówi że bezie przywrócona kosmiczna równowaga i to w najbliższym czasie. Ktokolwiek popełnił bezsensowny czyn, będzie musiał za niego zapłacić.

Na najprostszym planie może ta karta oznaczać sprawę sądową, która zostanie wygrana dla osoby pytającej.

XII Wisielec

Jest to karta przestojów czasowych, karta zawieszająca pewne sprawy w czasie. Może nam się zdawać, że nie mamy wpływu na pewne kwestie, ze dużo nie zależy od nas, dlatego warto w tej sytuacji przeczekać. Często jest to karta depresyjna, karta samotności ,separacji od wszystkich i wszystkiego.

XIII Śmierć

Już bliski jest koniec kolejny etap twojego życia. W najbliższym czasie dojrzeje w tobie całkiem nowa osobowość. Może tez dojść do zakończenia związku, pracy, lub innego ważnego etapu w twoim życiu.

Nie należy bać się nadchodzących zmian i nie wolno ich wstrzymywać, ponieważ są one niezbędne do twojego dalszego rozwoju.

XIV Równowaga

Skoncentruj się, zbierz siły i okaż miłosierdzie otaczającym Cię ludziom. Czeka Cię duża zmiana losu, możliwe że daleka podróż, ale na razie masz przerwę na złapanie oddechu.

Wykorzystaj ten czas, by zastanowić się czego tak naprawdę chcesz od życia.

Jako odpowiedź na pytanie o przebieg planowanego przedsięwzięcia, odpowiada pozytywnie, wróży sukces tym którzy maja dużo cierpliwości i umieją czekać.

XV Diabeł

Karta ta mówi o nałogach, takich jak alkohol, papierosy, używki, hazard, brutalny sex, uzależnienie od rzeczy, osób, Karta ta mówi też o negatywnych cechach charakteru, które niszczą relacje miedzy ludzkie. Karta ta mówi tez o zawiści, zazdrości, o życzeniu innym źle.

XVI Wieża

Twoje życie może ulec rozpadowi, Jakaś ważna dla Ciebie sprawa runie bezpowrotnie, twoje wyobrażenia runą, twoje marzenia będą musiały się zmienić. Nie próbuj odbudowywać tego, co zostało zniszczone, to się nie uda. Lepiej przeczekaj, przeżyj do końca swoja rozpacz i zacznij budować nowy dom, a szybko poczujesz, jak wzbierają w Tobie nowe siły.

XVII Gwiazda

Jest to karta nadziei, tego że twoje marzenia już niedługo się urzeczywistnią, szczególnie jeśli chodzi o życie uczuciowe.

XVIII Księżyc

Przed tobą pojawiają się obrazy, myśli, marzenia, które są w głębi twojej podświadomości, ale czy są one prawdziwe? Czy czasami nierealnie postrzegasz tego, czego pragniesz,? a może się mylisz? trzeba wniknąć dalej, głębiej, dojść do samego sedna rzeczy, a nie ograniczać się tylko do powierzchownego oglądu.

Można żyć iluzjami, ale te marzenia mogą się nie spełnić. Jest to również karta zapładniająca, mówiąca o ciężarnej kobiecie.

XIX Słońce

Osiągnąłeś wysoki stopień świadomości. Masz bogatą, mądra dusze i wiesz, czym jest szczęście. Karta ta mówi o tym, iż jesteśmy już szczęśliwi, ze idziemy ku szczęściu.

XX Sąd Ostateczny

Do twojego życia przychodzi cos nowego i ono zaczyna mieć inny wymiar. nie jesteś już oddzielną, pojedyncza jednostką, lecz częścią wszechjedności ,przewodnikiem i przekaźnikiem kosmicznej energii.

Często ta karta mówi o pojednaniu się kochanków, kochanków założeniu rodziny, szczęścia w życiu człowieka.

XXI Świat

W twoim życiu wszystko przybrało swój ostateczny, doskonały kształt. Wyciągając tą kartę na konkretne pytanie można być pewnym, że to czego pragniemy się spełni.