Wróżba z kart – Horoskop partnerski
Miłość w przepowiadaniu przyszłości
17 listopada 2017
Magia kolorów, a wpływ na nasze życie
17 grudnia 2017

Wróżba z kart

Darmowa porada jak sobie powróżyć samemu o miłości.

Wybierz dla siebie kartę klasyczną, która przedstawi Twoje życie uczuciowe na okres 3 miesięcy

Weź do ręki karty klasyczne, wybierz z nich poniższe karty, potasuj je . Następnie wylosuj jedną z nich, przeczytaj jej opis i dowiedz się co przyniesie Ci los w życiu uczuciowym.

AS KIER

Intuicyjnie wybrałaś/łeś kartę która jest symbolem szczęścia rodzinnego, pomyślnych wydarzeń uczuciowych.
Jeśli jesteś w związku, możesz spodziewać się ciepłych chwil z ukochaną osobą. Jeśli jesteś singlem, już niedługo los uśmiechnie się do Ciebie, i poznać kogoś wyjątkowego. Osoba ta będzie bardzo zainteresowana Twoją osobą.
Jeśli obecnie przezywasz jakieś rozterki uczuciowe, nie przejmuj się, one niedługo miną. Uśmiechnij się i zacznij korzystać z dobrodziejstw życia.

AS KIER odwrócony

W zbliżających się miesiącach Twój dom stanie na głowie. Mogą wystąpić problemy z porozumieniem się z osobami na których Ci zależy. Jeśli jesteś w poważnym związku i mieszkasz już z partnerem, szykują się problemy, które jednak możesz załagodzić poprzez cierpliwość, rozmowę i szczerość.
Czasami ta karta zapowiada częstsze przebywanie poza domem i osobą którą darzysz uczuciem. Jest to jednak chwilowy stan, który szybko minie.

KRÓL KIER

Jeśli jesteś kobietą, symbolika tej karty wskazuje, że w niedługim czasie duży wpływ na Twoje życie wywrze pewien mężczyzna. Jeśli jesteś w związku przez kolejne miesiące on będzie osobą najbliższą Tobie. Jeśli jesteś samotną kobietą, do3 miesięcy poznasz odpowiedniego człowieka dla siebie, tego który kiedyś może być docelowym partnerem.
Jeśli jesteś mężczyzną, to w przeciągu 3 miesięcy to Ty będziesz decydować odnośnie relacji partnerskiej i kontaktów z ludźmi. Będziesz mieć bardzo duże powodzenie, więc wykorzystaj ten czas najlepiej jak potrafisz.

DAMA KIER

Jeśli jesteś kobietą, symbolika tej karty wskazuje, że w przeciągu 3 miesięcy będzie bardzo wiele zależało w życiu uczuciowym od Ciebie. Będziesz adorowana przez wielu mężczyzn. Wystarczy, że uwierzysz w swoje możliwości a najbliższy czas spędzisz w towarzystwie wielu mężczyzn.
Jeśli jesteś w związku będziesz adorowana przez partnera, i to Ty w związku będziesz grała pierwsze skrzypce.
Jeśli jesteś mężczyzną najbliższe miesiące będą okresem w którym spotkasz odpowiednią kobietę dla siebie. Jeśli jednak jesteś w związku, większość wydarzeń w Twoim życiu będą miały związek z partnerką.

WALET KIER

Jest to karta symbolizująca dziecko, lub młodą osobę która się nami w najbliższym czasie zainteresuje. Zazwyczaj jednak zapowiada możliwość ciąży, zapowiada narodziny dziecka. Jeśli planujesz dziecko, to pozytywna karta, jeśli jednak nie jesteś na tym etapie, może warto uważać.

10 KIER

Wybrałaś/ łeś bardzo pomyślną kartę uczuciową. W przeciągu zbliżających się trzech miesięcy możesz spodziewać się wielu szczęśliwych chwil. Karta ta mówi o wyznaniach miłosnych, o oświadczynach, zaślubinach, poznaniu odpowiedniego człowieka dla siebie. Będzie to ogólnie okres pełen radosnych chwil, nie ważne czy jesteś w związku czy jeszcze nie. Otwórz się na nowe znajomości jeśli czujesz taką wewnętrzną potrzebę

9 KIER

W przeciągu 3 miesięcy czeka Cie płomienny romans, który z czasem może się rozwijać. Jeśli jesteś w związku, będzie to przyjemny czas, w których będziecie się ze sobą dogadywać. Jeśli jesteś osobą samotną z pewnością już niedługo spotkasz kogoś z kim przeżyjesz romans.

9 KIER odwrócona

Wybierając tą kartę możemy spodziewać się chwilowych problemów uczuciowych. Szczególnie ta karta odnosi się do romansu, flirtu, który nie spełnia jednak naszych oczekiwań. Nie wszystko w tym okresie będzie szło tak, jak sobie to wyobrażałaś/łeś.
Wydarzenia te jednak nie będą aż tak ważne, i nie doprowadzą do rozstania czy podjęcia jakieś klarownej decyzji odnośnie życia uczuciowego.

AS KARO

Wybierając ta kartę możemy spodziewać się samych pomyślnych wiadomości dotyczących życia uczuciowego. Ktoś może zaprosić Cię na randkę, możesz poznać kogoś ciekawego, ktoś wyzna Ci uczucie, lub powie coś niezwykle ważnego. Jest to karta mówiąca o szczęśliwych wiadomościach.
Pamiętaj tez że by w relacjach partnerskich był a równowaga potrzebna jest rozmowa. To właśnie rozmowa będzie kluczem do sukcesu w relacjach z osobą na której Ci zależy.
Jeśli jesteś osobą samotną, możesz spodziewać się poznania kogoś interesującego.

AS KARO odwrócony

Wyciągając tę kartę możemy spodziewać się dość nieprzyjemnych wiadomości od osoby na której nam zależy. Ogólnie w przeciągu tego czasu warto zwrócić uwag na to co się mówi do partnera. Rozmowy mogą przysporzyć wam dużo problemów i lepiej będzie nie poruszać problematycznych tematów.
Jeśli poznajesz teraz kogoś, to największy problem powstanie właśnie w werbalnych komunikatach. Nie bagatelizuj rozmów gdyż one mogą dać spoiwo do waszej dalszej relacji.
Ostatnia interpretacja mówi o wiadomościach nieprzyjemnych typu- zerwanie, odmowa, brak uczuć.

KRÓL KARO

Jeśli jesteś kobietą i wyciągniesz tą kartę możesz spodziewać się adoracji ze strony mężczyzny którego już znasz. Jest to mężczyzna, który reprezentuje postać ciepłą, sprawiedliwą, i jest nami zainteresowany. Z takiej znajomości jednak może wyjść tylko romans, lub krótkotrwały związek.
Jeśli jesteś mężczyzną, i jesteś w związku, czeka Cię konkurencja w postaci innego mężczyzny. Trzeba będzie zawalczyć o kobietę którą pragniesz.

DAMA KARO

Jeśli jesteś kobietą i wybrałaś tą kartę, a jesteś w relacji partnerskiej, możesz spodziewać się konkurencji ze strony silnej kobiety. Konkurencję tą jednak można pokonać dzięki wytrwałości.
Jeśli jesteś mężczyzną, może pojawić się koło Ciebie kobieta, która będzie chciała od Ciebie romansu. Może to być dla Ciebie problematyczne, szczególnie jeśli jesteś osobą zajętą. Jeśli jesteś singlem, nie będziesz patrzył na nic tylko wejdziesz w tą ciekawą i fascynującą znajomość bez wahania.

WALET KARO

Jeśli jesteś kobietą możesz spodziewać się adoracji ze strony młodego, szybkiego w działaniu mężczyzny. Może być jednak niezbyt dojrzały na coś poważnego, dlatego traktuj ta znajomość luźno.
Jeśli jesteś już w relacji partnerskiej to ta karta może reprezentować twojego partnera, który jednak nie jest osoba zbyt dojrzałą emocjonalnie, i nie patrzy poważnie na wspólne przyszłe życie.
Jeśli jesteś mężczyzną, karta ta reprezentuje Ciebie jako człowieka który jeszcze się bawi, lub jeszcze nie spotkał odpowiedniej kobiety dla siebie. Czasami mówi ta karta o niewielkiej konkurencji ze strony młodego i mało groźnego człowieka.

10 KARO

Najbliższe 3 miesiące raczej nie będą sprzyjające w życiu miłosnym. Będzie to okres w którym ważniejsze dla Ciebie będą pieniądze, i kwestie zawodowe.
Czasami jednak może to zapowiadać poznanie kogoś majętnego, kogoś kto pokaże nam inny wymiar życia.
Dla mężczyzn jest to karta która mówi o tym, że nie znajdzie czasu na życie uczuciowe i będzie zajmował się interesami.

9 KARO

Czeka Cie okres w którym partner zaskoczy Cię niespodziewanym prezentem. Może to być też okres miłych zakupów, szczególnie takich z których jako kobieta będziesz zadowolona.
Jeśli jesteś mężczyzną, będziesz chciał zyskać u jakiejś kobiety względy poprzez obdarzenie ją jakimś wartościowym prezentem.

AS PIK

Jest to bardzo poważna karta, która jednak jest kartą która nie zapowiada jakiś większych zmian w życiu uczuciowym. Jeśli jesteś w związku ,wraz z partnerem będziesz załatwiać jakieś ważne, urzędowe sprawy. Ogólnie może to być okres poważny, ale mało emocjonalny. Czasami karta ta zapowiada spotkanie człowieka o wysokiej pozycji, kogoś poważnego kto będzie nam imponował.

KRÓL PIK

Dla kobiety wyciągniecie tej karty, będzie oznaczało spotykanie się z poważnym mężczyzna w sile wieku, który będzie jej imponował.
Czasami ta karta oznacza bycie w związku z mężczyzną o bardzo ciężkim charakterze, z którym życie jest trudne i czasami toksyczne.
Dla mężczyzny karta ta będzie mówić o tym, że może nie widzieć życia uczuciowego koło siebie, lub nie rozumie swojej kobiety i jej potrzeb.

DAMA PIK

Jeśli jesteś kobietą karta ta sygnalizuje Twoją wewnętrzną aurę. Nie czujesz się kobieta szczęśliwą i nic tego stanu rzeczy nie zmieni do 3 miesięcy. Warto zastanowić się nad przyczynami takiego stanu. Spójrzmy na życie uczuciowe trochę inaczej i otwórzmy się na możliwości jakie będzie nam niósł los już niedługo.
Jeśli jesteś mężczyzną, na swojej drodze możesz spotkać kobietę trudną, problematyczną, z którą życie nie jest i nie będzie sielanką. Jeśli już jesteś w związku, to wiedz że twoja partnerka może mieć do Ciebie w najbliższym czasie jakieś pretensje.

WALET PIK

Uważaj na osoby fałszywe, gdyż one będą zagrożeniem dla relacji partnerskiej w której jesteś. Jeśli jesteś kimś zainteresowany będzie problem by poznać ta osobę lepiej. Ogólnie okres najbliższych 3 miesięcy będzie problematyczny dla życia uczuciowego przez kłamstwa i nieprzychylnych ludzi.

10 PIK

Karta ta zapowiada wyjazd, wraz z partnerem, albo na wyjedzie poznasz kogoś interesującego. Możliwe też, że relacja w której jesteś lub niedługo wejdziesz będzie związkiem na odległość. Odległość zatem może być z jednej strony problematyczna, a z drugiej szczęśliwa. Takie same mogą być twoje odczucia względem Twojego życia uczuciowego w najbliższych 3 miesiącach.

9 PIK

Szykuje się wiele spotkań towarzyskich, oraz imprez,. Jeśli jesteś w relacji partnerskiej czeka Cię bardzo zabawowy i luźny okres. Jeśli jesteś singlem będziesz chodzić wraz ze znajomymi na wiele ciekawych imprez, na których będziesz miał/a szanse poznać kogoś ciekawego. Nawet jeśli nikogo nie spotkasz będziesz miło wspominać ten szaleńczy okres.

AS TREFL

Wybierając tą kartę nie liczmy na to że zdarzy się cud. To bardzo destruktywna karta, która zapowiada wiele problemów uczuciowych. Jeśli twój związek nie jest pewny, to do 3 miesięcy może on się zakończyć, lub będziesz w dalszym ciągu cierpieć.
Ogólnie to nie jest dobry czas na związki, jakiekolwiek relacje miedzy ludzie.

KRÓL TREFL

Jeśli jesteś kobietą spodziewaj się adoracji ze strony dużo starszego mężczyzny od Ciebie. Jest to tez karta która mówi o tym ze praca w tym czasie będą dla Ciebie ważniejsze niż życie uczuciowe.
Jeśli jesteś mężczyzną, praca pochłonie Cie na tyle że nie będziesz miał czasu ani sił na życie uczuciowe. Może tez to zapowiadać okres w którym nic Ci się nie będzie chciało i będziesz czuł szybko biegnący czas.

DAMA TREFL

Jeśli jesteś kobietą, to ten okres będzie czasem, w którym nie będziesz mieć ani siły ani ochoty na polepszenie swojego życia uczuciowego. Możesz czuć szybko upływający czas. Nie będzie to zbyt dobry okres dla życia uczuciowego.
Jeśli jesteś mężczyzną możesz być z kobietą która nie jest z tobą szczęśliwa lub odrzucisz jakąś kobietę, do której nic nie będziesz czuł.

WALET TREFL

Czeka Cię okres wielu imprez i spotkań towarzyskich. Znajomości w których jesteś lub będziesz do 3 miesięcy będą chwilowymi relacjami.
Zastanów się czy czasami nie wkładasz do danej relacji, czy znajomości zbyt wiele dostając w zamian tak niewiele.

10 TREFL

Będzie to okres dość nieprzyjemny dla relacji partnerskich. Możesz cierpieć lub może Ci się wydawać ze ktoś nie czuje tego co Ty. Jeśli coś jest dla Ciebie problematyczne, lepiej będzie odpuścić i iść nowa drogą.
Karta ta zapowiada problemy w związku spowodowane brakiem zaufania, krzywdami, obłudą, niegodziwym traktowaniu oraz negatywnymi cechami charakteru.

9 TREFL

Ten okres będzie czasem niewielkich przeciwności losu w kwestiach uczuciowych. Pamiętaj jednak że problemy te miną, dlatego bądź cierpliwy i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje z kimś na kim Ci naprawdę zależy.
Jeśli jesteś singlem, będzie to spokojny okres w którym raczej nie spotkasz na swojej drodze nikogo ciekawego