Znaczenie kart tarota – Horoskop partnerski
Horoskop Ryby 2018
29 grudnia 2017

Znaczenie kart tarota

Tarot to zbiór 78 kart, które dzielimy na wielkie Arkana ( Wtajemniczenia), których jest 22 oraz Mniejsze Arkana (Wtajemniczenia), których jest 56 kart.

Wielkie Arkana są podstawą Tarota i przedstawiają drogę człowieka przez życie. Od tarotowego Głupca, który kroczy przez meandry życia po kartę Świat, która daje spełnienie człowiekowi w życiu. Za wszelką cenę każdy z nas dąży do tego by uzyskać stan karty Świat. Jak wiemy nie jest to jednak takie proste.

Wielkie Arkana skupiają się bardziej na duchowym, emocjonalnym życiu człowieka, i mają w rozkładach wielkie znaczenie.

Małe Arkana, mówią bardziej o naszym codziennym życiu, o relacjach interpersonalnych, o naszych codziennych zmaganiach i możliwościach jakie stoją przed nami.

Małe Arkana są podobne do kart klasycznych. Ich podział jest bardzo podobny. Dzieli się na tzw. 4 kolory- Kije, Puchary, Monety oraz Miecze. Każdy z nich reprezentuje żywioł, strony świata oraz inne atrybuty.

Połączenie Małych i dużych Arkan daje kwintesencje naszego życia. Niektórzy jednak wróżbici stawiają Tarota tylko z wielkich Arkan.

1. Używaj do wróżenia kart tarota.

2. Uwaga: nasz ekspert od tarota, da Wam wyczerpujące wyjaśnienia i interpretacje w oparciu o Arkana tarota, kryształu, planety i ich ekwiwalentów słońc. Jeśli używasz talii kart do wróżb nie do grania to nasza Wróżka zinterpretuje Twoje karty  tutaj. Jeśli używasz talię kart tarota

3. Potasuj karty i pokroić na pokład.

4. Układ perspektywy na rok: Połóż dwanaście kart z góry talii, w okręgu, jak pokazano powyżej. Ten okrąg pokazuje miesiąc do miesiąca przewidywania w Twoim nadchodzącym roku. Gdziekolwiek jesteśmy w kalendarzu należy rozpocząć miesiąc jak numer jeden, kolejny miesiąc jako numer dwa. Jeśli jesteśmy w środku lub na końcu miesiąca, to początek numeru jednej karty ustawiamy jako początek nowego miesiąca.

5. Trzy kart – Rozprzestrzenianie. To da Ci możliwe rozwiązanie na swoje pytanie. Zadaj kartom pytanie. Karta jedna to twoja przeszła sytuacja, karta dwa jest twoja obecna sytuacja i karta trzecia jest twoja przyszła sytuacja.

Znaczenie kart tarota

Serca – reprezentuje filiżanek tarota karty. Karta z symbolem serca koncentruje się na sprawach miłości i szczęścia.

As serc – „serce” karty symbol reprezentuje zmianę adresu zamieszkania lub może wskazywać na gościa. As jest związany z domowymi sprawami.

Król – Karta ta reprezentuje wpływową osobą. Król „serca” oznacza, potężny osobę, która ma w planach zrobić coś dla pytającego.

Królowa „serca” przedstawia rzetelnie i właśnie osobę. Mogła być zaufany, a ona jest wierny.

jopek – jopek z „serca” reprezentuje sekrety przyjaciela lub ktoś, kto jest blisko pytającego. To może być ktoś bliski i przyjazny w stosunku do pytającego

10 – karta przynosi szczęście i ma zdolność do zmniejszenia jego ewentualne skutki złych kart otaczających go.

9 – Numer 9 jest nazywany również jako „Karta życzeń”. Karta reprezentuje harmonię. Jeżeli ułożenie karty otaczają tę kartę, pytający ma do czynienia z przeszkodami i jego życzenia zostaną spełnione.

8 – karta przedstawia wydarzenie, które jest prawdopodobne w najbliższej przyszłości.

7 – Liczba 7 oznacza zdrady i rozczarowania. Jeśli planujesz dla przedsięwzięcia partnerstwa w czasie czytania Tarota, może to oznaczać, istnieje możliwość partnera wyc-ania się w ostatniej chwili.

6 – karta ostrzega poszukiwacza temat nieszczęścia, ani żadnego złego wydarzenia, które jest prawdopodobne w najbliższej przyszłości. Stąd nazywa się „karta problemów”.

5 – liczba 5 oznacza niezdecydowanie poszukujący. Może to również oznaczać poszukiwacz może złamać lub zrobić plany na przyszłość z jego najbliższych przyjaciół.

4 – Ta karta jest znana jako kawaler lub karta uporządkowania. Stanowi ona charakter poszukiwacza, który mógłby być bardzo wybredny odnośnie wszystkich sprawach życia.

3 – Reprezentuje decyzje, które mogą być wykonane w pośpiechu.

2 – numer karty 2 stanowi sukces. Jeżeli uszkodzone karty otaczają tę kartę, a następnie osoba ubiegająca się o musiałby przejść przez przeszkody przed wyprawą jego sukces.

Kluby – reprezentuje różdżek kart tarota. Karta ze znakiem klubu informacje.

As pucharów – Ta karta oznacza sławę i bogactwo prowadzącej do wzrostu w statusie społecznym.

Król – król „kijów” reprezentuje całe życie towarzysza, który może być dobrym przyjacielem, na których osoba ubiegająca się może spaść z powrotem w złych czasach.

Królowa „kijów” przedstawia kobietę w życiu azyl. To może być dobry przyjaciel lub jego / jej siostra. Jeżeli osoba ubiegająca się jest mężczyzną, a następnie, królowa reprezentuje żonę.

jopek kijów reprezentuje dobrego przyjaciela, który posiada zdolność do dopingować z zapytaniem w złych czasach.

10 – liczba 10 jest znany jako zapowiedź szczęścia i pomyślności dobre. Może również stanowić długą podróż poszukiwacz może podjąć w najbliższej przyszłości lub już podjęte w ostatnich latach.

9 – Wskazuje problem lub spór pomiędzy za badacza i jego przyjaciół lub krewnych.

8 – Reprezentuje pilną potrzebę gotówki może nastąpić w najbliższej przyszłości.

7 – Liczba 7 jest znany jako dobrą kartą szczęścia, jeśli inne dobre karty go otaczają.

6 – Karta oznacza powodzenie w przedsięwzięciach partnerskich.

5 – liczba 5 jest znany jako karty małżeństwa co stanowi długotrwałą relację.

4 – Liczba 4 jest karta niebezpieczeństwo reprezentujące serię porażek i nieszczęść w życiu azyl.

3 – Karta oznacza złamania zaangażowania i małżeństwo z inną osobą. Jeśli jesteś już żonaty, oznacza to rozdzielenie i drugiego małżeństwa.

2 – Ta karta oznacza pecha i opór ze strony rodziny i przyjaciół.

Diamenty – reprezentuje Monet kart tarota. Diamenty zajmować się kwestiami dotyczącymi venture lub działalności gospodarczej. Wyświetla ono również informacje dotyczące fortuny i pieniędzy.

As karo wskazuje na ważną informację, w oczekiwaniu na poszukiwacza. Może to być paczka lub list zawierający ważną wiadomość.

król „Diament” stanowi złą i niebezpieczną osobę. Poszukiwacz powinien trzymać go na dystans.

Królowa „diamentów” jest bałamutny kobieta, która może ingerować w sferę życia osobistego osoby ubiegającej się o. Unikaj jej.

jopek – jopek z „diamentów” jest zwiastunem złych wieści.

10 – Karta wskazuje, świadczeń pieniężnych dla osoby ubiegającej się o.

9 – Numer 9 znana jest jako karta przygody i nadziei.

8 – Wskazuje podróży i małżeństwo w przyszłości.

7 – numer karty 7 wskazuje, złego szczęścia w najbliższej przyszłości.

6 – Wczesne i nieszczęśliwe małżeństwo jest wskazywany przez numer karty 6.

5 – zapowiedź pomyślności i sukcesu.

4 – numer karty 4 zaprasza niechcianych i niepotrzebnych kłopotów pomiędzy poszukiwacza i członków jego rodziny.

3 – Wskazuje problemy, takie jak procesy sądowe i czynności prawnych, w najbliższej przyszłości.

2 – numer karty 2 jest uroczy karta wskazując poważne romanse, w wyniku małżeństwa.

Miecze – reprezentuje miecze z kart tarota. Symbol szpadel wskazuje zmianę, śmierć, nieszczęście lub osobistą stratą.

As – Miecze – As – Miecze „” może przynieść złe wieści w najbliższej przyszłości. To może być możliwe, śmierć kogoś lub choroby.

Król – król „pik” przedstawia kłopotliwą osobą, która mogła ingerować w sekrety osobistego życia.

Królowa – Królowa „pik” wskazuje na złą i okrutną kobietę, która prawdopodobnie zdradzi poszukiwacza.

jopek – jopek – Miecze „” reprezentuje leniwe osoby, która może utrudniać postęp poszukiwacza.

10 – Ta karta daje złemu szczęścia osobie ubiegającej się o. Jednakże, jeśli dobre karty otaczają tę kartę, efekt złego szczęścia można zmniejszyć drastycznie.

9 – Numer 9 wskazuje pech, nędze i utratę pieniędzy.

8 – Karta wskazuje, osoba ubiegająca się o zostanie zdradzony przez swoją najbliższą rodziną lub przyjaciółmi w najbliższej przyszłości.

7 – Reprezentuje niechciane argumenty, kłótnie i smutków prawdopodobne w najbliższej przyszłości.

6 – liczba 6 wskazuje, osoba ubiegająca się jest mało prawdopodobne, aby czerpać sukces jego ciężkiej pracy.

5 – Ta karta oznacza powodzenie w sprawach miłości i zagadnień związanych z biznesem. Jednakże, osoba ubiegająca się o sukces tylko po długiej ciężkiej pracy.

4 – karta wskazuje na niewielką nieszczęście w postaci choroby lub utraty pieniędzy w najbliższej przyszłości.

3 – numer karty 3 przedstawia nieszczęście lub nieszczęściami w sprawach dotyczących miłości i małżeństwa.

2 – Reprezentuje nagły lub nieprzewidzianej zmiany, która może mieć miejsce w życiu poszukiwacza w najbliższej przyszłości.

Wielkie Arcana

Głupiec: Kryształ: Agat, Planet: Uran, Zasady: Wodnik, Charakterystyka: miłość z zaskoczenia, intuicyjność, nieroztropność, buntowniczość, wolność kochający, spontaniczny, indywidualny, intelektualnych. Przyjemność, pasja, przygody, nowe początki, możliwości i szans, pochopność i \

Mag: Kryształ: Przezroczysty Qwarc, Planeta: Merkury, Zasady: Bliźnięta i Panna, Charakterystyka: Innowacyjny, logiczny, komunikatywny, intelektualne, dowcipny. Kreatywność, umiejętność, zręczność ręki, artystyczną, pewność siebie, chęć.

Kapłanka: Kryształ: cyjanit, Planet Moon, Zasady: 4 dom rodziny i przodków, Charakterystyka: Dreamy, intuicyjny, mądry, czując, wrażliwy, zmienny. Wiedza, czystość, intuicyjność, niecierpliwy, mądrość, uczenia się i nauczania.

Cesarzowa: Kryształ: Karneol, Planeta: Wenus, Zasady: Byk i Waga, Charakterystyka: Sexy, miłośnikiem piękna, artystycznej, pobłażliwy, pożądane, sytości. Nowy rozwój, działania, ewolucja, związana z kobiet członka rodziny.

Cesarz: Kryształ: Emerald, Planeta: Mars, Zasady: Baran, charakterystyka: Silne zdolności przywódcze, wielkie poczucie przygody, pragnienie działania, agresja, ego, impulsywność, entuzjazm i niezależność. Przekonana, stabilność, zdolność, dokonania, osiągnięcia, bogactwo, związane z męskiego członka rodziny.

Kapłan: Kryształ: hematyt, Planeta: Wenus, Zasady: Taurus, Charakterystyka: Praktyczność, zmysłowość, cierpliwość, upór, determinacja. Tradycja, aprobaty społecznej, miłosierdzie, współczucie, przebaczenie, zgodne ze standardem.

Kochankowie: Kryształ: kwarc różowy, Planeta: Merkury, Regulamin: Bliźnięta i charakterystyka: zmienna, dowcipna, ciekawa, spontaniczna, rozmowny, społecznych. Początek nowego romansu, szczęście, harmonia, zaufanie, pozytywność.

Rydwan: Kryształ: Skin Leopard, Planet Moon, Zasady: Rak, Charakterystyka: emocjonalne, obronne, zależy, opiekuńczy, psychiczny, rodzaj, zazdrosny. Rozpoczęciem podróży, pośpiechu decyzji, zemsta, zamieszanie, wytrwałość.

Siła: Kryształ: Citrine, Planet: Sun, Zasady: Leo, Charakterystyka: Dramatyczny, odważny, zabawa, wyraziste, egocentryczny, dominują, nieczuły, kreatywny. Odwaga, energia, świeżość, ustalona bohaterstwo, witalność, siłę.

Pustelnik: Kryształ: Kwarc dymny, Planeta: Merkury, Zasady: Panna, Charakterystyka: Własność intelektualna, logiczny, zorganizowany, wybredna, znajduje pocieszenie w rutynę, często mija się duże zdjęcie. Roztropność, wewnętrzna siła, ostrzeżenie, mądrość, samotnikiem, cierpliwość, wyczucie

Koło Fortuny: Kryształ: Aventurine, Planeta: Jowisz, Zasady: Strzelec, Charakterystyka: docenia bogactwo, etyczne, entuzjastyczny, społecznych, głupi, ma tendencję do podejmowania zbyt wiele. Szczęście, szczęście, przeznaczenie, koniec problemu, postęp, niespodziewane wieści.

Sprawiedliwość: Kryształ: Bloodstone, Zasady: Venus, Zasady: Libra, charakterystyka: Lovers piękna i harmonii, spokojny, uczciwy, artystyczną, niespójny, społeczne, rozmowny. Równowaga, bezpieczeństwo, cnota, taktowny, harmonia.

Wisielec: Kryształ: Ametyst, Planet: Neptun, Zasady: Ryb, Charakterystyka: mistyczna, kreatywny, empatyczne, marzycielski, wciągająca, samo się wchłania, magiczny, miłości, uczucia, artystyczne. Zmiana, odwrócenie, nuda, porzucenie, odrodzenie, poświęcenia.

Śmierć: Kryształ Czarny Tourmaline, Planeta: Pluton, Zasady: Skorpion, Charakterystyka: Pasja, tajemniczy, intensywny, tajemniczy, seksualne, rozmyślać, paranoidalne. Nieoczekiwane straty lub zmiana, nowy początek, choroba, śmierć, pech.

Umiarkowanie: Kryształ: Kunzite, Planeta: Jowisz, Zasady: Strzelec, charakterystyka: wychodzący, etyczne, przygód, odkrywczy, beztroski, wolności kochający, przyjazny, szczęśliwy. Cierpliwość, fusion, wpływ, zaufanie.

Diabeł: Kryształ Black Onyx, Planeta: Saturn, Zasady: Koziorożec, Dom: 10th, dom z pozycji społecznej, Charakterystyka: zdyscyplinowane, musi wyciągnąć wnioski na własnej skórze, dojrzały, mądry, bardzo świadomi ograniczeń, powściągliwy, ostrożny. Negatywności, katastr-a, smutek, przemoc, nadużycia, kłótliwy, przestępczość.

Wieża: Kryształ: chryzokola, Planeta: Mars, Charakterystyka: Ambitny, namiętny, aktywny, Frank, agresywne, szybkie do gniewu. Nagłe, niespodziewane zmiany, przeszłość, upadek, bankructwo, utrata materiału, koniec związku.

Gwiazda: Kryształ: Tektite, Zasady: Wodnik, Charakterystyka: Niezależny, wizjoner, społeczne, buntowniczy, niepraktyczne, podkreśla indywidualność, popularny, intelektualne. Optymizm, duchowość, intuicja, pozytywność, równowaga, nadzieja, natchnienie, wiara.

Moon: Kryształ: Moonstone, Planet Moon, Zasady: Ryb, Charakterystyka: wrażliwość, wyobraźnią, współczujący, psychiczny, wrażliwa, eskapistycznym, marzycielski. Błąd, niebezpieczeństwo, hańba, źle zaletą, oszustwo, oszukiwanie.

Słońce: Kryształ: , Planety: Sun, Zasady: Lew, Charakterystyka: podkreśla indywidualność, umyślne, kreatywny, egocentryczny, dumny, dominuje. Sukces, radość, szczęście, miłość, spełnienie, szczęśliwe małżeństwo, zadowolenie, zadowolony.

Wyrok: Kryształ: Fluoryt, Planet: Pluton, Charakterystyka: Mocny, zmienny, kompulsywne, bezwzględny. Odnowa, przebudzenie, lepsze zdrowie i życie, zdrowy duch.

Świat: Kryształ: Opal. Planeta: Ziemia, Zasady: Koziorożec, Charakterystyka: Zorganizowana, poważny, praktyczny, ambitny, niepokojące. Pełne, doskonałe i wyróżnienia, nagrody, uznanie i triumfu.

Małe Arcana

Różdżki

As Buław: Narodziny w rodzinie, nowe przedsięwzięcie, zyski.

Dwa Buław: uprzejmość, dobroć, naukowe, twórcze.

Trzy Buław: Sukces z dobrym partnerstwie, pomocy i współpracy w biznesie.

Cztery Buław: Pokój, dobrobyt, uroczystości, płodność, wakacje, koniec romansu.

Pięć Buław: kłótnia, spór, konkurencja, przeszkody, problemy.

Sześć Buław: Przyjemne wieści, zwycięstwo, przyjaźnie, przywództwo.

Siedem Buław: silną konkurencję, zwycięstwo, walka, energia.

Osiem Buław: Dodatnia cele, pomysły, podróż drogą powietrzną, udane relacje miłosne.

Dziewięć Buław: Bądź przygotowany, opóźnione zwycięstwo, dobre zdrowie, trudne do opanowania.

Dziesięć Buław: Ból, brak projektów.

Strona Buław: Uroda, inteligencja, błyskotliwość, entuzjazm.

Rycerz Buław: hojny dla swoich znajomy, dobre życie miłość, podróż, pośpiech.

Królowa Buław: Fond natury lub domu, honorowy, atrakcyjny.

Król Buław: Gentleman, namiętny, honorowy, rodzaj.

Filiżanki

As Pucharów: początek miłości, szczęścia, radości, dobrego zdrowia.

Dwa z Pucharów: Nowy romans, przyjaźń, harmonia.

Trzy z Pucharów: szczęśliwy w miłości, szczęśliwym zakończeniem, odkrywania talentów, gościnni.

Cztery z Pucharów: Niezadowolony z sukcesu, uprzejmość, ponowna ocena.

Pięć Pucharów: Utrata bliskiej osoby lub członka rodziny, smutku, smutku, żalu, małżeństwa łamanego.

Sześć z pucharów: odnowienie dawnych relacji, szczęścia i przyjemności z poprzednich relacji, wspomnień, prezentów.

Siedem Pucharów: wyobraźni, iluzoryczny sukces, zły kierunek.

Osiem Pucharów: Rezygnacja, rozczarowanie życiem miłość, nieszczęście.

Dziewięć Pucharów: Świetlana przyszłość, dobre zdrowie, spełnienie życzenia.

Ten Pucharów: Happy i treść życia rodzinnego, długoletnie przyjaźnie i relacje.

Strona Pucharów: Słodko, życzliwość, artystyczne, aktualności.

Rycerz Pucharów: wywiad, emocjonalne znaczenie.

Królowa Pucharów: Brak zdrowego rozsądku, dobrą żoną i matką, uprzejmość, dobry charakter.

Król Pucharów: taktowny, dobry biznesmen, miłośnik sztuki i nauki.

Miecze

As – Mieczy: Victory, skrajny miłość i nienawiść, dzielny przywództwo.

Dwóch Mieczy: umiarkowane emocje, niezdecydowanie, kierunek mniej.

Trzy z Mieczy: Niepewny uczucie, separacja.

Cztery z Mieczy: Rekolekcje, odpoczynek po ciężkiej pracy, wygnanie, z powrotem do aktywności.

Pięć – Mieczy: Porażka, tchórz, porażka, strata, okrucieństwo.

Sześć Mieczy: Podróż z dala od smutku, harmonii, pokoju.

Siedem mieczy: głupie próby, zdrady, oszukiwania, nietolerancji, szpiegostwo.

Osiem z Mieczy: Choroba,, osłabienie, bezruch, nagana.

Dziewięć z Mieczy: cierpienie, szkody, wypadki, śmierć członka rodziny, podejrzliwość, utrata, nieuczciwość, wątpliwości.

Dziesięć Mieczy: Nie planów, nieszczęście, klęska, porażka, bólu.

Strona z Mieczy: Zręczność, dyplomacja, złe wieści, łaska.

Rycerz Mieczy: Odwaga, męstwo, zręczny, sprytny, silny.

Królowa – Mieczy: Szybka decyzja, wdowa.

Król – Mieczy: Commander, doradcą, przyjacielem.

Monet

As – Monet: Nowe przedsięwzięcia, możliwości, dobrobytu, przyjemności.

Dwa Monet: Harmonia sytuacje uchwyt dobrze, pomocne wiadomości, trudne nowe przedsięwzięcia.

Trzy z Monet: Nagrody, uznanie, zatwierdzenia, sukces.

Cztery z Monet: władzy, pieniędzy i uznania życzenia.

Pięć z Monet: Utrata majątku, samotności, zły stan zdrowia, rozpacz.

Sześć Monet: udostępnianie, prezenty, dobroczynność, filantropię.

Siedem Monet: Ciężka praca, wysiłek, wzrost, zatrzymał rozwój.

Osiem z Monet: uczenie Trade, zatrudnienie w przyszłości, umiejętności, pieniądze.

Dziewięć Monet: Samotność, samotność, dobry stan zdrowia.

Dziesięć Monet: stabilność rodziny, bogactwo lub osiągnięcie nieruchomości.

Strona z Monet: hojny, uczony, ostrożny, rodzaj, nauczyłem.

Rycerz Monet: kochanek Cierpliwość, zaufanie, odpowiedzialność, charakter i zwierząt.

Królowa Monet: wywiad, miło, kreatywny.

Król Monet: Bankier, niezawodny, stabilny.