Panna znak zodiaku – Horoskop partnerski

Panna znak zodiaku

Do 22września jesteśmy w zodiakalnym władaniu charyzmatycznej, otoczonej opieką wszechstronnego Merkurego, uwielbianej, kapryśnej i niezwykle utalentowanej Panny. Jest to oczywisty znak żeński, zmienny i ziemny, charakterystyczne cechy urodzonych w jej władaniu to: rozsądek, towarzyskość, takt i delikatność, zamiłowania artystyczne, umiłowanie porządku ( zarówno w domu jak i w życiu), podatność na wpływy środowiska, częste niezdecydowanie i marudzenie.

Przyjęło się stwierdzenie, że Panny obojga płci są niezmiernie marudne, niezdecydowane i kapryśne, ale jest to związane z ich niezwykle wrażliwej duszy i ciągłego dążenia do perfekcji, bowiem Panny są nieszczęśliwe, jeśli coś zrobią niedokładnie, nie zasną jeśli zostawiły bałagan w kuchni, czy słowem sprawiły komuś przykrość.

Kłótnie, problemy z partnerami, rodziną spędzają im sen z powiek i wprawiają je w zadumę i melancholię, którą wnet zarażają ludzi z otoczenia, sprawiając, że zaczynają mieć złe opinie na ich temat.

Wiele ze swoich cech Panienki zawdzięczają bystremu i dobremu Merkuremu, który wziął ten znak pod swoją pieczę, obdarzając go bystrością, ogromnym głodem wiedzy, gadatliwością, przekorą, lękliwością oraz sprytem i.....dlatego Panny złożone z tak wielu różnorodnych, najczęściej pozytywnych cech są jedną wielką mieszanką przeciwieństw, stąd też taka częsta skłonność do zmiany nastrojów i powodów do narzekań czy skarg.

Osoby te często muszą stoczyć spór same z sobą, czy wybrać zabawę czy obowiązek, czy wyjawić komuś bolącą prawdę, lub nosić w sobie krzywdzącą tajemnicę, ale zawsze starają się być szczere i uczciwe w życiu, gdyż każde potknięcie czy zły uczynek gorąco rani ich duszę, a skaleczenia serca Panny pielęgnują długa swoim mądrym sumieniem.

Panny jako głowy rodziny spełniają się stuprocentowo, pracą zapewniają byt materialny rodziny, dbają o potomstwo, domostwo, strawę, czystość i zdrowie partnera....sprawy intymne dla tego znaku nie są priorytetem, wolą zadbać o czystą pościel w sypialni, niż o burzliwy kontakt cielesny z partnerem, ale po ciekawej i ekscytującej grze wstępnej potrafią przeistoczyć się w dzikie bestie i buszują w alkowie, wprawiając partnera w euforię....niestety nie jest to zbyt częsty stan fizyczny Panien, bowiem zawsze ich głowy zaprząta jakieś strapienie, nierozwiązany problem czy nieuprzątnięta kuchnia bądź garaż!!

" Jeśliś za żonkę dziewkę spod Panny wziął, w domu zastaniesz porządek i ciepłą strawę i za to pochwal ją, bo gdy smutek i melancholii nagle ją nawiedzą, uciekaj od jej humorów i schowaj się z butelczyną za miedzą"

Kto jesienią pod znakiem Panny urodzony, złym słowem i obrazą jak mieczem czuje się poraniony"