Ryby znak zodiaku – Horoskop partnerski

Ryby znak zodiaku

Ryby to znak żeński ( skłonności do bierności w działaniach...lenistwo), wodny ( powolność, flegmatyzm) , zmienny, czyli pozycja Słońca w czasie patronatu Ryb zapowiada zbliżającą się zmianę pory roku, nadaje urodzonym w tym okresie czasu upodobania do częstych zmian otoczenia, partnerów, miejsc pracy i kształcenia, garderoby, zmiany upodobań stylów w modzie, muzyce, literaturze...co wszystko często łączy się w ociężałość, zarozumiałość i nadmierną bierność.

Nie można Rybom zarzucić braku zapału do pracy, ale ich zbytnie przewrażliwienie na swoim punkcie często skłania ich do zmiany otoczenia, gdyż są niezmiernie uparte i ponad wszystko cenią wartość swojego zdania, choć byłoby ewidentnie i obrazkowo błędne!

Nie warto im udzielać rad bo jest to tak samo bezskuteczne jak prace ogrodowe w lutym, są ślepo zapatrzeni w swoje racje i nigdy się ich nie wyrzekną!!

Są dobrymi przyjaciółmi, lubią ciepłe, schludne domowe otoczenie, choć jako partner w związku są dość wymagające, potrzebujące ciągłego zapewniania o oddaniu i miłości drugiej połowy, sami nie dając tyle samo uczucia.

Rybami włada potężny i dumny Jowisz oraz Neptun, obdarzając ten znak mądrością, uczciwością i rzetelnością, sporą skłonnością do mistyki i popadania w "samozachwyt", co sumując daje sporą dawkę chełpliwości i braku krytycyzmu wobec własnej osoby.

Często Ryba sama sobie zło czyniła, gdy pazerność nią władała, a lenistwo jednej rzeczy nie dać skończyło, koniec Twój podobny Rybo niezdecydowana, jak tej, co na raz chciała zrobić sobie biesiadę i odpoczynek przed obiadem!

" Jeśli  czegoś w domu Ci zabraknie, idź do Ryb co Jowisz nimi włada, zawsze chętnie dopomogą, dobrą radą też wspomogą, lecz pamiętaj by każdej niedzieli, bratu, siostrze i swoim po kądzieli rozpowiadać jakie te Ryby są hojne i do pomocy zawsze znojne, by każdy wszem i wobec o tej pomocniczości wiedział, a wtedy przyjaciela dozgonnego zyskasz w tym znaku z rybiej ości, co często powolny jest jak ta ryba w jeziorze, co zdecydować się czy górą czy dołem pływać może!"