Strzelec znak zodiaku – Horoskop partnerski

Strzelec znak zodiaku

Znak męski, ognisty i zmienny. Podlega Jowiszowi, który obdarował go wyrozumiałością i szczerością. Strzelce mają niezwykle szerokie horyzonty umysłowe, cenią sobie bardzo niezależność i prostolinijność. Mają pogodne usposobienie i to zwabia do nich rzesz ludzi. Są jednak roztargnione i buntownicze, ale walczą w sprawach słusznych i prawych.

Przyjaznymi znakami dla Strzelca jest Lew, Panna i Skorpion, a kolorem granat.
Szczęśliwe liczby to: 1, 3, 9, a kamieniami jest ametyst, granat i rubin.
odpowiednim kwiatem dla Strzelców są maki, choć tak nietrwałe, ale jakże urocze. Znak ognia pozostający pod wpływem Jowisza. Symbolem Strzelca jest centaur. Typowe cechy to wytrwałość, intuicja i rozwaga.

W starożytnym Babilonie ten znak był przedstawiony jako Centaur, skrzydlaty człowiek- koń, wzlatujący ku niebu. Uosabia jednostkę wyrastającą ponad to, co ziemskie i materialne.

Kobiety spod tego znaku są pobożne, o szlachetnym sercu, zarozumiałe, bardzo ruchliwe. W życiu małżeńskim są świetnymi towarzyszkami, starają się mężowi dorównać w jego zainteresowaniach. Dbają o wychodzenie dzieci, a w gospodarstwie domowym są bardzo zapobiegliwe.
Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem są pracowici, dochowują przyjaźni, są pełni temperamentu. Są zwolennikami hazardu i mogą roztrwonić cały majątek.

W pożyciu małżeńskim są trudni ze względu na to, ze zbyt dużo czasu poświęcają sprawom publicznym.

Najlepsze związki z Panna i Bliźniętami.

Wśród Strzelców spotyka się tu bardzo licznych przedstawicieli zawodów, dlatego też jest dość trudno wyodrębnić cechy osób z tego znaku.

Strzelcy często pracują w środkach masowego przekazu, wydawnictwach czy w turystyce.

Przełożeni z tego znaku są zawsze lubiani i szanowani. Są sprawiedliwi i mają gest. Rozmach, szerokie plany, to cechy Strzelca w dziedzinie pieniędzy i interesów, interesów do których ma szczęśliwą rękę.