Waga znak zodiaku – Horoskop partnerski

Waga znak zodiaku

Waga - sympatyczna, zrównoważona, serdeczna, miła, koleżeńska, życzliwa, ogromnie ceni sobie komfort i wygody, otacza się rzeczami wysokiej jakości i modnymi. Jest towarzyska, miła, bardzo rodzinna, ceni sobie uznanaie i aplauz, jest niekiedy bardzo uparta a to dlatego, że ma własne zdanie i choćby było najgłupsze, nie zmieni go. Warto pamiętać, że poczucie rytmu i harmonii jest dla Wag sensem  i treścią życia, nienawidzą kłóni, wybuchowych ludzi i nieoczekiwanych zmian w życiu, najmocniej jednak przywiązani są do siebie, dlatego łatwiej im niż innym rozstać się z partnerem......warto to zapamiętać. 

Osoby urodzone pod tym znakiem są zrównoważone, spokojne pogodne i obiektywne. Gdyby naszą planetę zamieszkiwały osoby jedynie spod znaku Wagi, Raka czy Byka życie byłoby spokojniejsze i łatwiejsze, na szczęśćie tak nie jest i współistniejemy z Wagami i ich energią, dlatego życie jest pełne niespodzianek i zapewne nie należy do nudnych.

  Warto jednak mieć się na baczności i nie dać się zwieść spokojnej i potulnej Wadze, może to być bardzo zdradliwa postawa, osoba taka przyparta do muru bądż doprowadzona do skrajnej wytrzymałośći nerwowej, potrafi stać się niebezpieczną i agresywą osobą, walcząca jak rozszalały wojownik o prawo do swego zdania i utraconego spokoju, aż do rozlewu krwii i połamania kości.

  Umiłowanie Wag do spokoju i stabilizacji życiowej i poprawności obywatelskiej , wiąże się z ogromną uczciwością tych osób, brzydzą się kłamstwem, oszustwem, a niekiedy drobne żarty z przekłamaniem wywołują ogromną złość u Wag.

  Zarówno w pracy, szkole czy w związkach Wagi kierują się szczerością, oddaniem i prostymi relacjami. Partner, okłamujący Wagę nawet w najdrobniejszej sprawie, może napotkać na dzikie awantury, gdyż dla ludzi spod tego znaku kłamstwo ma zawsze takie samo oblicze, bez względu na swoją pojemność i szkodliwość.

  Życzliwa planeta Wag to Venus i ofiarowała swym podopiecznym zamiłowanie do wszystkiego co piękne, efektowne i niestety też modne. Osoby spod tego znaku lubują się w markowych ubraniach, dobrych kosmetykach, eleganckich samochodach, modnych sportach i sprzętem najwyższej jakości, po prostu Wagi lubią być trendy, ale mają również szczodre serce i swoich najbliższych obdarowują modnymi i drogimi prezentami.

  Waga jest znakiem bardzo przyziemnym, uczuciowym i sprawiedliwym, choć byłaby zapewne nudan bez wad, które również posiada: upartość, próżność, cząstkowy egoizm, walczenie do końca o słuszność swojego głosu, zbyt długie i rozwlekłe wypowiadanie swoich poglądów......oraz częste niezrozumienie pragnień partnera, szczególnie takiego o artystycznej i romantycznej duszy. Na szczęście to są mało szkodliwe wady i dlatego Wagi są na ogół lubiane przez otoczenie, mimo iż nie dążą po trupach do osiągnięcia kariery, często zostają nagradzani przez swych chlebodawców za pracowitość i kreatywność i zostają kierownikami, szefami, prezesami w najbardziej naturalny sposób - dzięki awansom za osiągnięcia dla swej firmy, której stają się wileloletnimi i oddanymi pracownikami.

  Wagi nie lubią zmian szkoły, pracy czy też partnera, ich wrodzona skłonność  do stabilizacji nie dopuszcza zbyt częstych zmian w poukładanym życiu, decydują się na pracę tylko zgodną z ich zainteresowaniami, podobnie jest z kierunkiem nauki, a nawet z partnerem, którego testują długo i wnikliwie, ważąc jak na Wagę przystało zalety i wady!

  Kobiety Wagi dla dobrego samopoczucia ciała i duszy potrzebuje dużych pokładów miłości, ciągłego okazywania uczucia, namiętnych gestów i wiecznej adoracji, ale za to potrafi odwdzięczyć się tym samym, a w sypialni wynagrodzić adorującego ją mężczyznę w dwójnasób i pozostać oddaną i wyuzdaną kochanką.

  Wagi damy nigdy nie pogardzi dobrami materialnymi, uwielbia żyć na wysokim poziomie, otoczona stylowymi sprzętami, ubrana w modne kreacje, zadbana, elegancka, jednak ma też spore ambicje i często do dużych pieneiędzy dochodzi sama, poszukując potem partnera godnego siebie-równie pracowitego, ambitnego, uczciwego, bogatego i oczywiście przystojnego! Kobiety te bowiem uwielbiają błyszczeć i gwieździć w każdym towarzystwie, nawet przy kuchennym stole z mężem i dziećmi, musi być chwalona i podziwiana, za wszelką cenę, każdego dnia pragnie wywołać zainteresowania i wzbudzić emocje, to potrzebne jest jej jak powietrze do prawidłowego funkcjonowania.

  Największą karą i porażką dla niej jest katastrofa na forum społecznym, gdy nikt się ją nie interesuje, nie pyta jej o nic, gdy otoczenie ze szkoły lub pracy traktuje ja jak powietrze, a partner zasypia ze zmęczenia, zamiast czule ją uściskać i pochwalić wygląd. Wtedy najlepszym lekarstwem dla Wagi są ekskluzywne zakupy, albo romantyczny wieczór z ukochanym, który będzie podziwiac jej urodę przy blasku świec.

  Szukają partnerów umięśnionych, silnych, zaradnych,   szczerych i dozgonnie oddanych, często też patrzą na nich pod kątem potencjalnego dawcy nasienia, sprawdzają jego rodzinę, przebyte choroby, gdyż racjonalna Waga pragnie mieć śliczne i mądre dzieci, które będzie się starać edukować na najwyższym poziomie. Często też damy wagowe lubują się w umięśnionych intelektualistach, którzy mocnego uścisku obdarują ją sporą dawką ciekawej konwersacji na temat ich uczucia bądź bardziej przyziemnych sprawach: jak sytuacja demokratyczna państwa, obecny stan rządu i cena gazu lub węgla. Tak, tak, Waga lubi być na bieżąco w takich realnych, otaczających ją tematach.

  Mężczyźni spod znaku Wagi są bardzo uczuciowi, pracowici, ambitni, są dobrymi ojcami i mężami, potrzeby materialne swej rodziny stawiają na pierwszym miejscu, nie skąpią na wydatki edukacyjne dzieci czy prezenty dla żony, dbają o dobry stan swego domu, jego funkcjonalne i gustowne wyposażenie, ale w zamian oczekują nienagannego porządku i czystości, do furii potrafią doprowadzić go porozrzucane zabawki dzieci, kurz na lampach czy brudne dywany.

Wagi płci męskiej są niezwykle wymagającymi kochankami, nie lubią zbyt częstych jednorazowych przygód, przyzwyczajają się zazwyczaj do jednej kobiety, której ciało pragną ciągle i nieustannie, czując ciągły niedosyt.

Dlatego też można ich łatwo uwieść prawdziwym sexapealem, proponując im często pikantne i różnorodne dania swego ciała, oni zauroczeni i aspokojeni, dopiero potem orientują się, że ich partnerka jest bałaganiarą i nagminnie ogląda seriale, ale zazwyczaj wtedy już intymna więź jest zbyt mocna, aby pan Waga porzucił swą partnerkę, ofiarowującą mu tyle rozkoszy!

  Panowie Wagi, racjonaliści i trzeźwo patrzący na życie, często nie potrafią zrozumieć kobiet o artystycznej i wybujałej duszy, kiedy ukochana skarży się na ból zęba, ochoczo podwozi ją do dentysty, lecz gdy uskarża się na chandrę, brak sensu życia i mówi, że boli ją dusza, nie zaproponuje jej szczerej rozmowy, ale wizytę u lekarza lub mocny sen. Oni po prostu nigdy nie miewają takich rozterek duszy, nękają ich jedynie strapienia finansowe, remonty swoich domów lub mnożące się wydatki. Dlatego też często nie warto z panami Wagami rozmawiać o problemach jestestwa, lepiej uciąć pogawędkę o stanie pogody, aferach w polityce bądź rozpatrzyć marki nowych samochodów, a potem udać się do alkowy i oddać się rozkoszy - wtedy można mieć prawdziwego niewolnika z Pana Wagi, który nie skąpi pieniędzy na zagraniczny urlop lub nową garderobę dla swej partnerki.

Drobne kłamstwo może go doprowadzić do ataku gniewu, widok swej kobiet u boku innego mężczyzny, nawet gdyby to był szef lub kuzyn już doprowadza go do gniewu, on oczekuje ciągle Czułych gestów od swejkobiety, chce aby go obejmowała i całowała w towarzystwie, oczywiście nienagannie wyglądając i pachnąc.

    W pracy zawodowej uwielbia mieć szerokie pole do działania, lubi kierować ludźmi, choć nie jest władczy, dochodzi często do wysokich stanowisk swoją ciężką pracą i  kreatywnością, a jako szef znajduje uznanie, gdyż jest taktowny, spokojny, sprawiedliwy i hojny. 

    Przede wszystkim naleŻy pamiętać, że Wagi obojaga płci zawsze mają swoje zdanie i bardzo ciężko jest je zmienić, chociażby było błędne. Uwielbiają dobrze i starannie wyglądać, dbają i pracują na dobra materialne, są zrównoważone, spokojne, szczere, brzydzą się kłamstwem i przebiegłością. W życiu rodzinnym są zazwyczaj szczęśliwi i zaspokojeni. W przyjaźni i miłości szczególnie życzliwe dla Wagi są Bliźnięta i Wodnik oraz partner spod tego samego znaku, w tym wypadku ich priorytety życiowe się pokładają i gwarantują spokojną egzystencję.

Szczęśliwym kolorem jest czerń, Wagom dobrze jest w czarnych, eleganckich strojach, dodają im powagi i uznania, pomyślne dni tygodnia to środa i piątek, szczęśliwe liczby - 5, 6 i 10. Zgubną cechą może być próżność, a pomyślną obiektywizm i zdrowy rozsądek.

  Kwitem dla Wag może być goździk, kamieniem szafir, beryl i akwamaryn, a ulubionym i odprężającym miejscem - nad wodą.

    Sławni ludzie urodzeni w znaku Wagi:
 Stanisław Wyspiański  - poeta i malarz      27.09.1869 r.
  Brigitte Bardot  - aktorka filmowa   28.09.1934 r.
  Maria Dąbrowska  - pisarka   6.10.1880 r.
  Helena Modrzejewska - aktorka teatralna  12.10.1840 r.

Niebieski akwamaryn to idealny kamień dla Wagi, jego obecność ma łagodzący wpływ na dręczące umysł problemy i załagodzi chwilowe rozterki duszy, podziała też bardzo twórczo i kreatywnie.